www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Pasaules rekords erekcijā

16/06/2010 iekš vispārīgi

Blogu rakstu vairāk kā divus gadus un kā īsts matemātiķis sekoju līdzi dažādiem cipariem saistībā ar to. Cik to lasa, ko lasa, vai to lasa vīrietis vai sieviete, cik ilgi lasa un tamlīdzīgus ar gailīšiem mērīšanās lietas. Visinteresantāk un ar smaidu nākas redzēt, ko tad cilvēki meklē un, ko meklējot viņi nonāk manā blogā.

Droši vien dēļ mana zvēriskā uzvārda, daudziem ir tādas dīvainības un viņi grib uzzināt ne tikai mīklas bērniem par vāveri, bet arī eksperimentus par vāverēm. Intervija ar latviešu populārāko blogeri  Laacz pie manis noved daudz lāču pētniekus un viņus uztraucošus jautājumus – kā radies lācis un interesantas lietas par lāci.

Ir citi, kam asaras sūras
Un sirdī cērt zvirbuļu knābji
Bet sirdīm apkārt nav mūri.

Šis dzejolis ir speciāls veltījums tam, kurš meklējot dzejolis par zvirbuli nokļuva šeit, kur es nespēju atrast neko par zvirbuļu dzejoļiem. Vienīgais zvirbulis ir pieminēts rakstā par baudu un tas pats peļķē.

Dzīvnieku būšanas ar to vēl nebeidzās. Google ir mani ieteicis, kā labu resursu eiropas nauda par trušiem jautājumos un pat veseli trīs meklētāji ir centušies noskaidrot, kā tad notiek vistu audzināšana. Ka tik es tagad neesmu izpaudis kādu cirkus mākslinieku noslēpumu.

Turpinot par dabas tēmu, cilvēkus acīmredzami uztrauc ēšanas lietas, jo jautājums „cik daudz var ēst burkānu?” par to nenoliedzami vēsta. Atbilde manā blogā – deviņas lietas, ko tev vajadzētu ēst. Bet uz jautājumu cik daudz, es nevarēšu atbildēt neveicis lielāku izpēti. Tiem kas vēlas uzsākt darbošanos YouTube un ievietot tur video, noteikti vajadzētu padomāt par to, ka cilvēkus interesē – youtube dārzeņu audzēšana.

Orhidejas ir viens no populārākiem meklējumiem, bet īpaši izvirtuši puķkopji vēlas uzzināt… jūs neticēsiet – kā vairojas orhidejas? Psihoterapija skaidro, ka sapņos redzētais savā ziņā ir tavas apziņas bloķētais zemapziņā un tas kaut ko nozīmē, vai izskaidro, vai parāda. Kartupeļus lasīt sapnī šeit neko vairāk nepiedāvā, kā tikai aizved pie mana kartupeļu lasīšanas sapņa.

Es rakstu par skriešanu. Bet drīzāk jau šī bloga lasītājiem – rakstīju. Skriešanas lietas nu jau atradušas jaunas mājas un notiek VSK Noskrien lapā. Toties meklētājs neatlaidīgi nonāk šeit ar dažādiem skriešanas jautājumiem – cilvēka skriešanas ātrums, pliku meiteņu skrējiens, skriešana pēc dzeršanas. Diezgan nosacīta skriešana, bet gan jau Google zina ko dara, jo, lai arī esmu slēpojis tikai bērnībā, tā pie manis atved smukāko distanču slēpotāju meklētājus. Varbūt ņirgājas?

Bez komentāriem es atstāšu šādus meklējumus. Seksīgākas Latvijas sievietes. Kur meitene grib sēdēt? Kā apmierināt sievieti gultā? Sitieni no gultas. Kā noteikt vai sieviete ir kaislīga seksā. Kas jādara vīrietim, lai sieviete tiktu pie bērna. Ko vīrietim vajag no sievietes gulta?

Īstenībā mani arī ļoti interesētu. Nevis jautājums, bet ko tad uz šādu jautājumu cer sagaidīt kā atbildi. Kādi ir jautājumi iepazīstoties ar meiteni? Kā tevi sauc? Cik tev gadu? Vai tu piekrīti anālam seksam? Droši vien tas manā vecumā nav saprotams, jo cilvēki interesējas arī par kas jādara disko vakarā, un pats galvenais, kas jādara pēc disko vakara.

Reiz savā blogā pieminēju iznākušu interesantu meksikāņu pavāra Havjera Garsijas grāmatu „Gatavots a la Mexicana”. Izrādās, ka ir cilvēki, kuri vēlas noskaidrot kāda ir Havjers Garsijas sieva. Un pie viena. Es esmu apņemies iemācīties spāņu valodā sazināties, bet tiešām nepateikšu kā ir es tevi gribu spāņu valodā. Ja nu kāds zina, iekometēsiet?

Kam ir vajadzīgs virtuālais domu lasītājs?

Un ja jūs gribat lai visi tie blogu skaitļi būtu ļoti paceļoši un pie jums nonāktu visādi, tad rakstiet par seksu. Vai vismaz par meitenēm, kas raksta par seksu. Intervija ar Merelinu pie manis ir atveduši visu veidu perversiju cienītājus. Un starp citu – arī ziņkārīgos par pašu Merlinu. Bet diemžēl palīdzēt nevaru. Nezinu vai viņa ir resna sieviete, apaļa modele, nesmuka meitene vai tomēr apaļīgs vīrietis. Visas šīs intervijas ir notikušas virtuāli. Stulbi ir intervēt blogerus tradicionālā veidā. Viņi taču ir blogeri. Bet iespējams, ka tie kas meklēja Sončika, dabūja ko labāku. Eskortmeitenes manā blogā ir pieminētas tikai un vienīgi šajā intervijā.

Gara kleita seksam noteikti būs labāka nekā īsa, lai arī liktos otrādi. Toties apskatot arī nevainīgākus meklētos vārdus, es nokļuvu pie vairāk kā astoņiem simtiem jautājumu, kuriem atbildes ir meklētas šeit. Tāpēc apsolu drīzumā uz dažiem no tiem atbildēt. Ja nu kādam šī atbilde ir nepieciešama.

P.S. Raksta nosaukums arī ir ticis meklēts. Atbildi zinu.

8 komentāri pie “Pasaules rekords erekcijā”

 • Jana
  16/06/2010 18:47

  Hah, sasmējos jau nu dikti! Šis tāds labs novērojums. :D

 • Merelina
  16/06/2010 20:44

  Smieties vai raudāt, tāds ir jautājums

 • Kaspars
  17/06/2010 06:35

  Par to gribešanu spāņu valodā: manuprāt, var teikt “yo te quiero” (tas gan būs tā maigi un parasti tiek tulkots kā “es tevi mīlu”).

 • Herta
  17/06/2010 08:05

  Jau pāris dienas personīgie novērojumi liecina,ka Merlina nav ne resna sieviete,ne apaļa modele, ne nesmuka meitene.

 • edGars
  29/06/2010 10:03

  Saistoši, patīk šitādi apskati.

 • inga
  15/07/2010 17:29

  ¨es tevi gribu¨ spaanju valodaa ir ¨te deseo¨

 • Inga (cita) :)
  13/08/2010 21:38

  te deseo = es tevi vēlos
  te quiero = es tevi gribu, arī es tevi mīlu
  te amo = es tevi milu

  P.S. Jautrs rakstiņš :)

 • Mēnessmeitēns
  21/12/2010 23:15

  Ja sapnī lasa kartupeļus, tas esot uz asarām! :)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: