www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Gultas iezīmes un piezīmes

19/10/2009 iekš intervija

Merelina

Tagad uzmanību ir iespējams noturēt tikai ar koru kariem, piecsimts miljoniem vai ar to, ar ko vienmēr ir varēts noturēt. Blogeru intervijās atgriežos ar seksīgākās emuāristes “priekšā paņemšanu”. Sievietes viņu apskauž, vīrieši siekalojas. Un viņai ir lieliska muzikālā gaume. Viņu sauc par Merelinu. Viņa ir vienkārša sieviete, gudra ironiķe, kaislīga mīlniece un šī ir viņas intervija. Ne vārda par „nobrauktiem kaķiem un salauztiem nagiem.” Un ja tev nav vismaz astoņpadsmit gadu, tad pagaidi līdz būs.

Tu esi meitene no laukiem?

Jā, esmu meitene no provinces.

Dzīvē iepazīstoties tu arī saki, ka esi Merelina?

Nē, Merelina nav īsta, tas ir tikai tēls. Tāpēc iepazīstoties esmu es pati. Merelina pamostas, kad tumsa nolaižas un skatieni satiekas.

Kāpēc Merelina?

Varbūt tāpēc, ka šis vārds momentā rada noteiktu (man simpatizējošu) tēlu, un izsaka vairāk kā jebkurš cits vārds. Ir mums šādas tādas ārējas līdzības, bet nekas vairāk. Merelina ir tikai vārds.

iPhone nu jau vairs nekotējas. Populārākie blogu ieraksti ir sekss, sekss un sekss.

Jā, un tas nav nekas jauns. Jau no pirmsākumiem internets bija vieta, kur cilvēki anonīmi varēja uzzināt par to, ko citādāk kaunējās prasīt. Bet es nerakstu tikai par seksu, es rakstu par savu dzīvi. Un es nekomunicēju ar iPhone palīdzību, es dodu priekšroku tiešam kontaktam (tu jau zini kādam…)

Ja mēs satiktos nejauši klubā, vai tu man stāstītu par festivālu, vai arī tikai uzrakstīt tā vari?

Neesmu kautrīga, bet iepazīstoties par savu privāto dzīvi nestāstu. Daudz labprātāk nododos jauniem piedzīvojumiem, jaunām iezīmēm un piezīmēm.

Runā, ka cilvēkiem ir tāpat kā dzīvniekiem. Sieviete paņem vīrieti un nevis otrādi.

Jo ilgāk esmu tajās sieviešu-vīriešu attiecību peripetijās, jo mazāk saprotu. Nezinu kā ir citiem. Zinu, ka es ļoti, ļoti reti speru pirmos soļus, ja man kāds patīk. Arī attiecībās nevēlos ieņemt dominējošo lomu. Šajā ziņā esmu vecmodīga, un vēlos vismaz blakus vīrietim atļauties būt sievišķīgi vāja. Vienīgi gultā man patīk sajust varu pār vīrieti.

Kā tad tu tiec pie tiem, kas tev patīk?

Es ne pie viena ”netieku”. Rodas situācijas, izdevības… Vispār man patikšana nerodas tikai no skatiena vai nejaušas tikšanās. Lai kāds man iepatiktos, ir jābūt kaut kam īpašam, man ļoti patīkamam un intriģējošam – sarunai, pieskārienam vai vienkārši klikšķītim. Un tad es reaģēju tā, ka viņi laikam saprot, ko es gribu. Es pat nezinu kā, katru reizi tas ir citādāk.

Katrai sievietei jābūt noslēpums. Tev tāds ir?

Kādreiz likās, ka blogs ir mans noslēpums, tagad tā vairs nav. Es slikti glabāju noslēpumus – man patīk būt atklātai. Varbūt tie pārsteigumi, kas man ir „iekšā”, ir mans noslēpums. Bet zinu jau, ka vīriešiem patīk sievietes ar noslēpumiem, valdzinošiem skatieniem. Patēlot jau var. Bet neciešu mākslīgi izstrādātas taktikas, ja attiecības izvēršas ilgākā laika posmā.

Vai tev ir labākā draudzene?

merelina.blogspot.com ir mana labākā draudzene (smejas). Jo intereses, apstākļi mainās, tāpēc arī „labākā draudzene” man ir mainīgs termins. Bet man ir pāris ļoti labas draudzenes, no kurām neko neslēpju. Apspriest katras intīmos piedzīvojumus mums ir tīrākā bauda.

Vai Tu esi greizsirdīga?

Laikam neesmu nevienu tā mīlējusi, lai šāda egoisma pazīme manī pamostos. Ir ziņkārība, interese, ķircināšana, bet principā mani nekrata, ko tas otrs dara, kad nav man blakus, ja vien tas neietekmē mūsu kopā pavadītā laika kvalitāti. Šis gan skan kā no grāmatas.

Sievietei ar attiecībām ir jābūt mīļākajam…

Es nezinu, vai katrai sievietei ir jābūt mīļākajam, zinu, ka man ik pa laikam ir nepieciešamas zīmes, ka esmu iekārojama. Vienalga, vai tie ir skatieni uz ielas, vēstules, nevainīgi kino apmeklējumi. Bet nu tā sajūta, ka es esmu īsta sieviete , tāda dieviete, ka uhh un ahhh.

Vīrietis, ko satiec katru dienu, šo sajūtu nespēj radīt, tāpēc mīļākais būtu laba opcija, lai saglabātu savu sievišķību, šarmu un pašapziņu.

Kas mazgā traukus? Sieviete vai vīrietis?

Ideālā variantā abi gatavo ēst, trauku mazgājamā mašīna mazgā traukus un abi kniebjas, sēžot uz tās. Vai ne?

Skriešana samazinot seksualitāti. Kāpēc tu skrien?

Tieši tāpēc arī skrienu. Endorfīna atkarība ir mana mīļākā atkarība.

Kur atrodas sievietes orgasms?

Galvenais ir zināt, ka sievietēm orgasms sākas no galvas – dzirdot to, kas viņām patīk, redzot to, kas patīk. Un ja vēl jūt vīrieša iekāri un nevaldāmo gribēšanu… Nu tad ir vienalga, no kuras vietas tas sākas!

Tēlo?

Jā ir sanācis. Tā, ka vīrieši to pat nenojauš un nekad arī neuzzinās.

Sadzērusies vari?

Saka, ka varu, pat vairākas reizes un nepieklājīgi skaļi.

Vai tu pašapmierinies?

Protams.

Vari ātri, darbā, autobusā?

Ja esmu vājprātā spēcīgi uzbudināta, varu jebkur. Lai tikai ir ērti un neviens netraucē.

Ko sieviete domā, ko vīrietis gaida no viņas gultā?

Es parasti daudz par to nedomāju, bet vienkārši prasu, kas patīk, kā labāk, ko gribētu. Man jau liekas, ka vīriešiem patīk dažādība. Sieviete, kas var būt maiga un kaislīga, pakļāvīga un dominējoša. Bet būtībā visi vīrieši gultā gaida seksu, foršu seksu.

Sievietes atceras visus savus mīļākos?

Mīļākos visus atceros. Bet pāris nakts sakari gan ir bijuši tik nenozīmīgi, ka par tiem vienkārši nedomāju.

Kā tu izvēlies mūziku saviem ierakstiem? Tajā brīdī to klausies, vai piemeklē?

Pieliktā mūzika man pašai atsauc atmiņā aprakstīto, jo esmu izteikts audio tips. Spēcīga dzirdes atmiņa, mūzikas skolā pavadīts ilgs laiks un fakts, ka bez Mp3 spēlētāja ielās neizeju. Un visspēcīgāk uzbudinos no dzirdētā. Tas, kurš teica, ka sievietes mīl ar ausīm – nemeloja.

Vai tu pārlasi savus ierakstus?

Jā, diezgan bieži. Pārsvarā pasmaidu par savu pārspīlēto reakciju uz nenozīmīgām lietām. Pārlasot it kā palūkojos uz notikušo no cita redzes viedokļa un bieži vien saprotu, cik nenozīmīgas ir manas problēmas.

Eskortmeitene ir reāla?

Tikpat reāla, cik Merelina.

Skaļi izskanēja tava jaunā apvienība ar http://www.brivamute.lv/, bet kaut kā tālāk nekas nenotiek. Sastrīdējāties?

Aha. Man tur bija smags konflikts ar cien. J. Likstu par dzīves pamatprincipiem un vērtībām. Tikai nesen izlīgām mieru, jo abi esam mazliet mainījušies, pateicoties apstākļiem. Un ļoti ceru, ka drīzumā es atgriezīšos rakstīt pie Liksta un Švabres, un arī puikas pārvarēs savas radošās identitātes krīzes.

Cik daudzi tevi ikdienā lasa, vai arī tev vienalga, jo raksti tikai sev?

Nepētu, cik klikšķus dienā dabūju. Kaut kādu web skaitītāju uzliku, tikai īsti nesaprotu, ko tas tagad rāda. Bet esmu pārsteigta, kā cilvēki nonāk līdz manam emuāram, jo pati esmu

lūgusi izņemt Merelinu no nekur.lv, un uz jebkāda veida popularitāti nekad neesmu tiekusies.

Komentāri tev vajadzīgi?

Ir interesanti saņemt viedokļus, tas man palīdz palūkoties uz sevi no cita redzespunkta. Bet manu rīcību tas noteikti neietekmē.

Kurus blogus, emuārus pati lasi?

Regulāri lasu, ko raksta Cat, kuras grāmatas man ir palīdzējušas izveidot pašapziņu un īsto attieksmi. Bet tā īpaši nesekoju nevienam emuāristam. Tikai pilnmēness naktīs mēdzu iziet cauri Latvijas blogosfērai un palasīt par aktuālo.

Cenzē savus ierakstus?

Šo to ir nācies cenzēt personisku iemeslu dēļ. Bet cenšos aizvien vairāk nojaukt robežu starp sevi un Merelinu. Cenšos rakstīt tā, kā domāju un teikt to, ko rakstu.

Kas tev ir ar dabbler? Vai esi atriebīga?
Atriebīga neesmu, bet ja reiz biju solījusi „uzšaut“, tad to arī izdarīju. Ar Dabbler nekad neesmu runājusi un izņemot tos pāris ierakstus par mani, viņš nav izrādijis nekādu interesi, nu vismaz pagaidām….

Kas ir īsts vecis?

Tāds, kurš neizrāda savas bailes, nestāsta par savām finansu problēmām, grib seksu vairāk kā es un spēj noskatīties visas Larsa fon Trīra filmas.

Neapdzīvota sala. Kuras trīs lietas tev būtu vajadzīgas?

Man gribētos trīs vīriešus – vienu saimniecībai, otru gultas priekiem un trešo sarunām.

8 komentāri pie “Gultas iezīmes un piezīmes”

 • Arta
  19/10/2009 10:55

  njā, 21.gadsmits…

 • B.B.
  19/10/2009 12:04

  Pēc visa šitā izlasīšanas (ieskatījos arī meitenes blogā, protams) interesē viens jautājums: cik viņai gadi? Citādi nevar saprast: vai asprātīga divdesmitgadniece, vai problemātiska trīsdesmitgadniece?

 • asdfg
  19/10/2009 20:14

  Tā bildē ir merlina :)?Jāiet Larsa fon Trīra filmas skatīties :)) :D!

 • fans
  22/10/2009 13:11

  nu, nu, nu…
  (jāpiekrīt B.B.)

 • to B.B.
  02/11/2009 13:01

  Ar laiku pāries. Man arī tāds pats jautājums radās :D

 • andziks
  13/08/2010 15:25

  c’mon! kādam tas ir jāpasaka – meitene kārpās pa dzīvi, tēlojot laimi, kā queen dziedāja “my make-up maybe flaking but my smile, still stays on”, kamēr dzīve iet garām, dabiskā tieksme pēc pēcnācēju radīšanas nekur nav apslēpta, pazudusi, bet galvā biezpiens un taurenīši. draugi precas, rada bērnus, veido ģimenes, saimniecības un pilnvērtīgi dzīvo ar savu vienīgo, otro pusīti, kamēr Meitene ir vientuļa @#$%@%, kuras vilciens jau ir izkustējies prombraukšanai no viņas stacijas. un vienā no pēdējiem postiem viņas apzināšanās par to kliedzoši lien ārā teju no katras viņas rakstītās rindiņas.
  un ilūzija, ka ārēji ļoti simpātiska sieviete var dabūt jebkuru veci ir diezgan infantīlas domāšanas indikators, patiesībā tādā veidā gultā var ievilkt(pie tam jau pirmajā tikšanās reizē) tieši tādus pašus “taurenīšus” vai mazus zēnus, tipa bundzeniekus festivālos, bet īstu veci, par kādu Meitene runā ik pa brīdim, tādā veidā nedabūsi. īstais vecis pirmajā tikšanās reizē gultā neliksies, trakākajā gadījumā tas būs skūpsts, taču arī apšaubu, jo īsts vecis ir DŽENTLMENIS.
  kā saka, katrs pats savas dzīves sačakarētājs, un te ir labs piemērs.

 • Dace
  10/01/2011 00:30

  ‘Sievietes viņu apskauž’ – pavisam un galīgas muļķības.. tai meitenei ir kaut kādas personības problēmas, kompleksi, un nekas vairāk. Tur nav ko apskaust.

 • Zirgagalvaspilsēta
  11/01/2011 00:13

  @andziks: +1 … vārdus no mutes izņēmi. :) …

  “Jau no pirmsākumiem internets bija vieta, kur cilvēki anonīmi varēja uzzināt par to, ko citādāk kaunējās prasīt.”

  Jā, Merilin – šitais ir kā reiz par tevi, saulīt. Bet nepārdzīvo – blondīnei blondīnes dzīve un vērtības. :)

  P.S. Taču ja atkāpjamies no nodrāztās šķidrumu apmaiņas tēmām, kaut kādas literāta dotības tevī ir – vajadzētu tikai paplašināt savus apvāršņus tālāk par apakšbiksēm. Nu vismaz dažreiz. Citādi garlaicīgi lasīt gandrīz tādu pašu vāvuļošanu, kuru var bez grūtībām ieraudzīt jebkurā Cosmopolitan līmeņa žurnāliņā. Tu vari vairāk! :) .. Ne?

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: