www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Gatavots ala Mexicana

24/11/2009 iekš info, kulinārijas novirze

garsija_ala_mexicano

“Jāņa Rozes apgādā” iznākusi Latvijā dzīvojošā meksikāņu pavāra un uzņēmēja Havjera Garsijas grāmata, kurā īsi un asprātīgi stāstiņi iz dzīves mijas ar pašradītu recepšu aprakstiem. Autors vienlīdz aizrautīgi un humorpilni apraksta bērnības atmiņas Meksikā, kulinārās kultūras iepazīšanu, piedzīvoto kultūršoku Latvijā un gardu ēdienu receptes.

Ikvienam gardēdim un dzīves baudītājam šī grāmata sagādās prieku un mudinās izmēģināt kolorīti aprakstīto ēdienu receptes. Estētus arīdzan priecēs lieliskas kvalitātes ēdienu fotogrāfijas.

“Šī grāmata ir ceļojums ar garšu cauri kontrastiem bagātajai gastronomiskajai Meksikai. Eleganti un personīgi Havjers izved lasītāju cauri dzimtenes dabas, sadzīves un kulinārijas krāšņo garšu dažādībai. Tāpēc šī grāmata ir vērtīgs ieguvums ikvienam pavāram un lasītājam, kā arī nepieciešams papildinājums pavārgrāmatu plauktam. Kas var būt labāks par šo?” Mārtiņš Rītiņš, restorāna “Vincents” šefpavārs.

“Esmu pārliecināts, ka ikvienam lasītājam, kas lasīs šīs saistošās rindas, radīsies apetīte ne vien pagaršot meksikāņu ēdienus, bet arī iepazīt šo zemi ar tik bagāto vēsturi un tik dažādajām saknēm.” Karloss Aredondo Martiness, Meksikas Goda konsuls Latvijā.

garsija_ala_mexicano_full

1 komentārs pie “Gatavots ala Mexicana”

  • Laura
    24/11/2009 15:05

    Māris Zemgalietis fotogrāfs :)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: