www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Lai tev vieglas smiltis

02/10/2009 iekš mūzika

bildes 115

Man nesen bija dzimšanas diena. Paliku vecāks. Īstenībā jau visu laiku palieku. Runā, ka bērni vīrieti padarot jaunāku. Tīrākie meli. Man ir trīs. Varbūt mana uzvedība paliek bērnišķīgāka esot kopā ar viņiem un bez kautrēšanās varu ieiet rotaļlietu veikalā, pētīt helikopteru modeļus un rozā lellītes. Bet pases datus neapmānīsi pat īsā kleitiņā. Kā arī statistikas par vīrieša dzīves garuma vidējo ilgumu Latvijā. Lai arī pašreiz esmu pusceļā šajā pasākumā, savu ķieģeli nepamanīšu.

Es esmu apdrošināts no vienas malas līdz otrai, bet tas atrisinās tikai finansiālās lietas. Kas jādara ar to kas paliks no manis pāri, zina tie kas ir ar mani un tās nebūs vieglas smiltis. Bet ko darīsiet jūs bez manis? Nebūšu es tik romantisks, kā džeks no „P.S. Es tevi mīlu,” un uztaisījis, ka ik pa laikam publicējas satriecoši raksti, ar intīmiem sīkumiem no manas un citu cilvēku dzīves, jo tad jau man tas viss būs pie pakaļas un pofig ko citi padomās, vai arī tieši otrādi, tādi, lai jūs raudātu kā skuķi lasot tos.

Ja nu kāda sirdī, vai prātā esmu ko ielicis un manis vairāk nebūšana to tā vienkārši neizmetīs, vai arī viss izvēršas tik skaisti un atvadīšanās dienā būs pieejams mūzikas atskaņotājs, tad lūk šīs būs tās kompozīcijas, kuras es pats labprāt savās bērēs un piemiņas dienās klausītos. Varat arī tagad klausīties un domāt par mani, jo ja es tās klausos, tad arī domāju par sevi. Un tie kas ir baigi jūtīgie, lai nesatraucās, esmu sev iecerējis ilgi un laimīgi, vienīgi visiem fūru šoferiem to neesmu pateicis. Bet vispār šis ir 101 lietas uzdevumu izpildījums – sastādīt un ierakstīt disku ko spēlēt manās bērēs.

Baz Luhrmann – Everybody’s Free (To Wear Sunscreen)

Animals – Please Don’t Let Me Be Misunderstood

Robbie Williams – Me And My Monkey

Prāta Vētra – Neatgriešanās

Atomic Fireballs – Man With A Hex

Johnny Cash – Hurt

The Blind Boys of Alabama – Amazing Grace

Carol Woods And Timothy T – Let It Be

Israel Kamakawiwo’Ole ‘IZ’  – Somewhere Over The Rainbow

Muse – Feeling Good

Nina Simone – Sinnerman

Fatboy Slim – The Joker

3 komentāri pie “Lai tev vieglas smiltis”

 • Portnovs
  05/10/2009 09:33

  Citēts: “… Bet ko darīsiet jūs bez manis? …”

  Grūti būtu, grūti būtu :) Labāk šosezon vēl ne :) Šitā ņemties, lai ieskaidrotu pāris kombinācijas un viss pa velti :) Nu nēēēēēē :)

 • signis
  05/10/2009 10:06

  Rolis: “Es neesmu radīts kombinācijām.”

 • Portnovs
  05/10/2009 13:44

  Briesmas ar to Roli :) :) :)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: