www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

P.S. Es Tevi mīlu

12/01/2009 iekš grāmatas

9789984376646.jpg“Viņa bija arī kļūdījusies, dažkārt raudājusi pirmdienas rītos vai naktīs vienatnē gultā. Dzīve bieži bija viņu garlaikojusi, un rītos reizēm bija grūti piecelties, lai dotos uz darbu. Viņai pārāk bieži nebija kārtībā mati, un, ielūkojoties spogulī, viņa daudzreiz nodomāja, ka vajadzētu regulārāk apmeklēt vingrošanas zāli. Dažreiz viņa sev vaicāja, kāda iemesla dēļ vispār mitinās uz šīs planētas. Viņa bija sieviete, kam vienkārši reizēm dzīvē viss notika nepareizi.”

Droši vien tā ir daudzām sievietēm, un ne tikai. Viņas varbūt ir pazaudējušas mīļoto cilvēku viņa nāvs dēļ, un tā pat kā Hollijai, vienīgais, kas viņām ir no visas sirds paticis darīt – būt sava vīra sievai.  Tā pat sāpīgi ir būt pēc ilgstošu attiecību pazaudēšanas, veidot savu dzīvi no jauna, meklēt piepildījumu, saņemt draugu atbalstu un ģimenes sapratni. Atrast jaunu mīlu. Un tieši par to ir šī grāmata.

Kārtīgs raudāšanas gabals jūtīgām dvēselēm un lai arī šo grāmatu varētu traktēt kā tādu sieviešu lubeni, tā noteikti ir iespaidīgāka nekā visi tie vācu skaisto dakteru romāni. Grāmatas autore ir īru īru rakstnieces Sesilija Aherna. Pēc grāmatas motīva ir uzņemta Holivudas filma, kura ir vinnējusi „Īru filmu un televīzijas” balvu, droši vien pēc dažām Īrijas lauku ainām un galvenā vīriešu lomas spēlētāja lielisko akcentu (Kiss me arse! Kiss mine! In English!). Citas nominācijas ir aizdomīgas un iegūtā balva nepārliecinoša, toties aktieru ansamblis gan ir iespaidīgs – divu Oskaru ieguvēja Hilarija Svanka, nominētā Zelta Globusam Līza Kudrova un vēl viena oskarotā Keitija Beits. Džekiem arī tai filma ir dažas lomas. Bet filmai ir viena problēma, tā ir baigi sagrozīta un neredzu ne mazāko iemeslu kālab.

P.S. Es Tevi mīlu.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: