www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Kas vajadzīgs sievietei?

01/10/2010 iekš padomi

Dumjš jautājums. Bet kāds amerikāņu komiķis savā uzstāšanās teica: „Kad no rīta pamosties, tev vajadzētu paskatīties spogulī un teikt – tu esi pakaļā. Pakaļā ir tavas cerības. Pakaļā ir tavi sapņi.  Pakaļā ir plāni. Pakaļā ir viss, ko vien šī dzīve tev varētu dot. Tā kā taisies vien ātrāk un centies padarīt to sievieti laimīgu.”

Kāda angļu aptauja aptaujāja 40 tūkstošu sieviešu, lai noskaidrotu kādam būtu jābūt viņas Mr. Right. Vismaz 178cm garam. Glīti jāizskatās. Aptuveni 80kg smagam. Jāpelna vismaz 2500Ls mēnesī. Zilām acīm. Īsiem, tumši brūniem matiem. Pabeidzis augstskolu. Nekad nav precējies. Nav bērnu. Bijušas mazāk kā trīs nopietnas attiecības. Gludi skuvies. Brauc ar sudrabotu Mercedes. Patīk kino un ārpus mājas ēšana. Pārgulējis ar mazāk kā sešām. Nesmēķē. Neskatās futbolu. Patīk mājdzīvnieki.

Bet jokus un aptaujas pie malas. Kādam ir jābūt vīrietim, lai viņš spētu ieinteresēt sievieti? Laipnam, dāsnam, maigam, labam, uzmanīgam, galantam, inteliģentam, izglītotam, ar humora izjūtu, izgudrotājam, spēcīgam, saprotošam, pielaidīgam, pacietīgam, piedodošam, piesardzīgam, mīlīgam, uzņēmīgam, uzticamam, aizrautīgam, pieklājīgam.

Kādus prasmes ir vajadzīgas vīrietim? Pavāra, santehniķa, mehāniķa, elektriķa, krāsotāja, apmetēja, galdnieka, dekoratora, dizainera, stilista, seksapataloga, psihologa, terapeita, organizatora, datorspeciālista.

Viņam jābūt labam tēvam, mīlošam vīram, uzticamam draugam, lieliskam mīļākajam. Un nedrīkst aizmirstot bieži teikt komplimentus, mīlēt iepirkšanos, neskandalēt un nemeklēt problēmas, nekaitināt viņu,  neskatīties uz citām meitenēm, sadzīvot ar viņas mammu. Un nedrīkst būt greizsirdīgam, vienmēr jādāvina ziedus, jābūt uzmanīgam pret viņu, jāmāk uzminēt viņas vēlmes, jābūt tik daudz naudai un vairāk, lai apmierinātu visas viņas kaprīzes. Nekad neaizmirst datumus viņas draugu un radu dzimšanas dienām, pirmās tikšanās reizei, skūpsta, saderināšanās dienai, kāzu dienai.

Kas vajadzīgs vīrietim? Sekss. Ēdiens. Rīgas Dinamo spēļu netraucēta skatīšanās.

13 komentāri pie “Kas vajadzīgs sievietei?”

 • madara*
  01/10/2010 11:40

  ..godīgi? – Pārspīlēti. Īpaši ja tāds vīrietis būtu (ha haa)tad sieviete viņam blakām nekad nespētu justies ideāla (priekš sevis un vīrieša, MANUPRĀT)..
  Pārāk liels pedantiskums vai ideālie vīrieši ātrāk uzkrīt uz nerviem, ne velti lai arī cik dumji nebūtu, bet zināms – sievietēm patīk sliktie puiši..

 • Agnese
  01/10/2010 11:56

  Izskatās, ka kāda uz varžacīm uzkāpusi:) Tu taču pats tam netici, ko šoreiz esi sarakstījis, Signi!

 • agnese
  01/10/2010 12:19

  ..man pietiek ar nelielu daļu no tā… :D man liekas arī agrāk neesmu naivi cerējusi vai ticējusi, ka varētu to visu…

 • Nora
  01/10/2010 16:25

  Sievietei vajadzīgs vīrietis, un ja tu, vīrieti, esi ar šo sievieti, acīmredzot, tevī ir tas, ko vajag sievietei… Tādēļ nevajag iespringt. Esi tāds kāds esi – pašam būs vieglāk un noteikti ir kāda, kas mīlēs tevi tieši tādu- mierā ar sevi pašu. Tādēļ ir teiciens: “Ja mīlēsi sevi, tevi mīlēs arī citi!” Dari to, kas tevi padara laimīgu un ja būsi pats apmierināts ar dzīvi, sievietes piesaistīsies pie tevis. Katram no mums (vīriešiem un sievietēm), ir savas vajadzības un nekad tās visas nevarēs izzināt, jo dažkārt mēs paši tās nespējam noformulēt, tādēļ pats galvenais ir būt saskaņā ar sevi! Tik vienkārši…

 • Kristaps Ķēdis
  01/10/2010 21:16

  Tādi vīrieši ir tikai zīmētos komiksos, kādus vēlas sievietes. Džonijs Bravo, piemēram :)

 • Wuda
  01/10/2010 21:30

  Nu biju dzirdējusi, ka viss tiešām ir pavisam vienkāši :)
  1. Dot ēst
  2. Nodarboties ar seksu
  3. Likt mierā

 • Anita
  02/10/2010 15:30

  Oj, nu tiešām kāda ir slikti pārstāvējusi visas sievietes:) Man liekas, ka ar šādiem vispārinājumiem nevajdzētu aizrauties pēc apmēram 22 gadiem.

 • une
  05/10/2010 09:33

  Man gan liekas, ka ja vīriešiem arī gribētos kaut ko nereāli idealiziētu, ne tikai sievietei vien :) Bet realitātē jau viss ir citādāk un labi, ka tā.

 • Jana
  12/10/2010 21:08

  dzīve būtu neinteresanta, ja sievietes vēlētos mazāk

 • Zigmārs
  22/10/2010 10:00

  Ja tu meklē padomu, tad es ietektu nedzīties pēc visām. Koncentrējies vairāk uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Kaut arī visām viņām ir kopīgas lietas, sīkumos viņas visas ir stipri atšķirīgas. Un kā pieredze rāda, visādi nieki un sīkumi bieži vien izšķir svarīgus notikumus.

 • signis
  22/10/2010 10:04

  Šis bija vairāk jāuztver kā joks. Kriss Rocks ir precējies 14 gadus ar vienu un to pašu sievieti un neizskatās, ka justos kaut kā ne tā, vai tā kā runā savā humora šovā.

 • Jūlija
  13/12/2010 14:46

  :D Baigi sacepās :D

  Vārdu spēle ir kā ūdens, kā vējš. Tā tiešām ir spēle.

  Vīrieša lomas ir uzrakstītas plaši, bet sievietes lomas nemaz nav pieminētas – uzrakstītas ir vīrieša-primāta vajadzības. Svarīgākās lomas nemaz nav minētas.

  Es vienreiz seminārā mēģināju uzrakstīt visas savas lomas – saraksts bija garš. Mēģinu atcerēties.
  Atbalstītāja (psihologs, kaķīte)
  Mīļākā
  Mediķis
  Dizainere, stiliste
  Pavāriņš
  Pavarda sargātājiņa
  Kārtībnieks (katrai lietiņai sava vietiņa)
  Drēbju mazgātāja, gludinātāja
  Projektu vadītāja (organizē, skaita, plāno ģenerē idejas pasākumiem).
  Datorspeciāliste
  Dziedātāja
  Koķetētāja
  Māksliniece
  Bērnu aukle
  Kalendārs, organaizeris (iPhone)
  Diplomātiņš
  Personālspeciāliste
  Grāmatveža palīgs
  Karsējmeitene
  Namamāte
  utt. utt.

  Paldies par tām lomām, ko pilda mīļais vīrs!!! Šī spēlīte ir apbusēja.

 • Sandra
  20/06/2022 18:35

  Sveiki, es piedāvāju jums lasīšanas sesiju un jautājumus par jūsu mīlas dzīvi, jūsu profesionālo dzīvi, jūsu finansiālo dzīvi, jūsu veselību, jūsu veiksmi, jūsu ģimenes problēmām, pieķeršanās atgriešanās rituālu 100% efektīvu pat visgrūtāk izmisuma gadījumos
  Konsultācija ikvienam ir bezmaksas.
  72 stundu laikā es varu atvest tev tavu vīru, tavu sievu, tavu mīlestību; kurš tevi pameta gadiem vai mēnešiem bez iemesla. Tu vairs neesi par viņu dzirdējis, tu esi visu izmēģinājis. Jūsu problēma joprojām ir sarežģīta.
  Lai sazinātos ar mani vietnē WhatsApp, vienkārši noklikšķiniet uz saites gadījuma, kad Tik Tok neizmantoju bieži

  (NB: ja iespējams, lūdzu, atstājiet man savu pilno WhatsApp numuru un savas valsts prefiksu)

  sazinieties ar mani whatsapp
  https://wa.me/message/UWHDMC6WVQBHO1

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: