www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Kas vajadzīgs vīrietim?

18/01/2009 iekš padomi

renee.jpgSieviete brīvdienas rītā pamostas un nejūt kafijas smaržu, nav izceptas pankūkas un viens no bērniem izrullējis tualetes papīru pa visu māju. Kas par lietu? Žurnālos, televīzijā un forumos raksta kādi ir vīrieši. Tās pašas brokastis gultā, salabo krānu kā nieku, ved uz SPA un dāvina puķes pēc astoņu gadu jau kopā būšanas. Un tāds sekss, ka aizmirstas par šodienas datumu. Kāpēc sievietes vīrietis guļ otrā istabā, vairāk laika pavada ar draugiem spēlējot kārtis un brīvdienu rīts ir tāds kā šis?

Tie nav jautājumi vīrietim. Es esmu vīrietis un to zinu. Jā, noteikti var būt nepareizie vīrieši, tie kas vairāk priecājas par glāzi konjaka un nevis kailu sievieti, tādi kas domā ka sieviete ir visa ļaunuma sakne un tāpēc viņai jānorāda vieta iekaustot. Vai arī tādi, kas dzīvo kopā ar māti, desmit reizes precējušies vai spēlē teātri. Bet viņi visi ir tādi, jo tie nav jautājumi vīrietim. Bet Jums sievietes.

Vai Jūs ziniet cik Jūsu vīrietis guva vārtus pēdējā hokeja spēlē? Un to ka gribētu mīlēties ar Jums visās dzīvokļa telpās, ieskaitot virtuves galdu? Vai ka viņš svētdienas vakaru labprāt pavadītu skatoties stulbu filmu ar laimīgām beigām, kopīgi paraudātu un nevis Jūs skatāties talantu šovu, bet viņš lasa? Vai Jūs ziniet ka viņš uztraucas par prostatas iekaisumu, gandrīz visiem darba kolēģiem ir mīļākās un viņš gribētu mazu māju laukos?

Ja Jūs uz visiem šiem jautājumiem varat atbildēt apstiprinoši, tad Jums bija brokastis gultā, Jūs mīlat savu vīrieti un noteikti viņš mīl Jūs. Jūs esat lieliska sieviete, Jūsu vīrietis ir laimīgs. Stāsta beigas.

Vīrieti jau no mazotnes māca par vīrieti. Viens nedrīkst nekādā gadījumā raudāt, citam viss jāatrisina pašam, vienam ir piecas māsas, bet citam māte vienmēr ir gludinājusi kreklus. Katrs no vīriešiem ir citādāks. Viens būs īsts vīrs, noskatīsies hokeju, iedzers alu, pamodinās Jūs un viņam būs sekss piecas reizes nedēļā. Kādam vajadzēs teātri, operu, simfonisko orķestri un rociņās staigāt pa veciem kapiem. Bet viņi visi liks Jums smieties, raudāt un visi spēs mainīties, ja mīlēs Jūs.

Kas tad ir vajadzīgs vīrietim lai viņš Jūs mīlētu? Viņam ir vajadzīga sajūta, ka Jūs viņu mīlat. Vīrietis ir kā vienkāršs dators un viss viņā notiek pēc shēmām. Nav seksa, tātad nemīl.  Lielākā daļa vīriešu problēmas tiktu atrisinātas, ja sieviete ne tikai uz darbu sapostos kā Sābas ķēniņiene, ne tikai ar draudzenēm dzerot vīnu spētu palikt nomodā pēc desmitiem. Bet būtu atvērtāka seksam, iegādātos savā garderobē bezjēdzīgu, neērtu pidžamu, bet tik smieklīgu, vai seksīgu, ka vīrietis nomazgās traukus, noliks bērnus gulēt, neskatīsies basketbolu un nespēs no Jums atraut acis. Vīriešiem grūti runāt par seksu. Paprasiet viņam varbūt viņš vēlas, lai Jūs viņu kaut kur noskūpstītu, varbūt viņš grib jūs ar putukrējumu? Un varbūt viņu vienreiz paņemot priekšā viņš būs Jūsu uz mūžu.

Viņa mani nesaprot, tātad nemīl. Vīriešiem mēdz būt dažādas dīvainības. Viens krāj markas, vienam jāredz visas futbola spēles, viens ir pārlieku greizsirdīgs, bet citam kā parādās pirmais ledus ir jābļitko. Un dīvainības ir jāciena un jāsaprot. Greizsirdīgam vīrietim jāsaka ka viņš ir vislabākais, ejot ar draudzenēm uz krogu iedzert, vai jāņem līdzi. Tā pat pēc desmit minūtēm ies spēlēt šautriņas un nevis klausīsies bābu sarunas. Marku krājam nevajag teikt, ka par to spāņu marku naudu varēja nopirkt pārāko kleitu, bet gan ka šomēnes pērkam markas, bet nākamo braucam paši uz Spāniju. Un futbola vergs, ja Jūs vienu spēli noskatīsieties ar viņu  kopā stadionā dzerot alu, mazsvarīgākas izlaidīs un aizvedīs Jūs uz SPA.

Viņa par mani neinteresējas, tātad nemīl. Vīrietis nestāstīs par problēmām darbā, viņš ar visu tiek pats galā, neteiks ka bijis pie ārsta, ar viņu taču viss ir kārtībā, un Jūs nezināsiet, ka tad kad esat aizmigusi, viņš ceļas augšā un pašapmierinās. Vīrietim ir jāuzdod jautājumi, vīrietim ir jāliek justies svarīgam un vīrietim ir jāsaka, ka viņam ir skaists krekls, lai arī Jūs pati to esat dāvinājusi. Ziniet, vīrietis var iemīlēties savā sekretāri tikai no tā ka viņa tam saka – „Kā Jums šodien iet un  cik Jums skaista kaklasaite.”

Viņai neesmu vajadzīgs, tātad nemīl. Mūsdienās aiziet uz veikalu nav vairs tas pats kas noķert mamutu, bet vīrietim patīk „izgriezt krūtis” un izrādīties. Ļaujiet viņam piecūkot visu virtuvi taisot saldo, kuru Jūs otro reizi nekad negribēsiet nobaudīt, slavējiet, un nekad nesakiet – es pati. Stāstiet draudzenēm viņam dzirdot cik viņš lieliski labo krānus, tiek ar bērniem galā, spēlē basketbolu. Izlaižot to ka krāns tika labots nedēļu, bērni aizmieg pēc tam, kad viņš jau ir aizmidzis un viņa basketbola komanda vēl nevienu nav uzvarējusi. Nekas cits vīrietim neliks justies labāk, ka cita sieviete redzēs cik tam spožas spalvas. Un noteikti ir kaut kas, kur viņam sanāk vislabāk.

Protams, cik vīriešu tik vajadzības pēc seksa, dīvainības un ir arī tādi kas tiešām spēj ar visu tik galā paši un viņiem nevajag uzmundrinājumu. Es zinu droši, ka vīrietim ļoti maz vajag, lai viņš Jūs mīlot nēsātu uz rokām, lai spiningu vietā tiktu pirktas somiņas, braucieni uz kalniem tiktu nomainīti pret kūrortiem un Jūs būtu tā kas brīvdienas rītos ilgāk paguļat un pamostas no svaigas kafijas vai pankūku smaržas. Bet vīrieti ir jāmīl ne tikai sirdī, lai viņš mīlētu Jūs.

11 komentāri pie “Kas vajadzīgs vīrietim?”

 • SVILPE
  18/01/2009 20:41

  Trāpīgi gan. :D

 • inga
  19/01/2009 10:26

  tik ļoti mīļš raksts :)
  Mans mīļotais arī ir tāds skarbais klusētājs, bet pēc vairākkārtēja seksa 2 stundu garumā šad tad pat pasaka, kas viņam seksā patīk…
  Un mēs kopā ejam gan uz basketbola spēlēm, gan teātri. Un viņš zin, kādā sajūsmā nupat jau mēnesi es esmu par jauno, viņa taisīto izlietni.
  Un vienalga es šad tad nezinu, par ko viņš raizējas vai bēdājas.
  Bet jā, labi uzrakstīts. Paldies.

 • Skujiņš
  19/01/2009 12:35

  Iespaidīgi un precīzi:
  “Ziniet, vīrietis var iemīlēties savā sekretārē tikai no tā, ka viņa tam saka – „Kā Jums šodien iet un cik Jums skaista kaklasaite.””

 • jancis
  31/01/2009 07:50

  Ar ko sākt nodarboties ar skriešanu . Problēmu ar veselību nav. Pagaidām apmeklēju reizi nedēļā trenažieru zāli, un divas reizes nedēļā baseinu.Nopirku skriešanas apavus. Jūsu ieteikmi iesācējam .Paldies.

 • Signis
  02/02/2009 08:29

  Palasi šeit – http://www.noskrien.lv, tur sākumā ir linki uz vairākiem rakstiem par skriet sākšanu.

 • Princese Anna
  19/03/2009 13:50

  Zini, šādu pašu sarakstu varētu uzrakstīt arī sieviete. Bet problēma parasti ir viena, mēs nepasakam otram ko vēlamies un otrs tieši tā pat sadomājās, safantazējās, bet nepasaka otram. Un tad sākās…
  Jā, varbūt romantiskāk būtu, ja viņš vai viņa uzminētu visas mūsu vēlmes, bet ja nevar, vai tāpēc attiecības vairs nevar būt romantiskas?

 • Helena
  08/05/2010 03:02

  “vīrieti ir jāmīl ne tikai sirdī, lai viņš mīlētu Jūs” zelta vārdi!

  lielisks raksts,ko lasīju ar smaidu, kas izraisīja milzums pozitīvu emociju,un lika atcerēties savas dzīves sen notikušos epizodus ar mīļu, brīžiem dīvainu,nesaprotamu, tuvu un jautru cilvēciņu!

 • Dagnija
  29/05/2010 17:52

  paldies, tiešām labi teikts.

 • Laura
  23/08/2010 21:27

  Ja raudātu vīri, būtu vairāk laimes, daudz priecīgāki bērni un stiprākas saimes. Un mūsu mazā tauta vien tāpēc ir dimbā, ka vecenes sen jau veču vietā bimbā. /K.Dimiters/ (lasot rakstu, šī dziesma sāka skanēt galvā :) )

 • Ilze
  01/10/2010 11:49

  Paldies, man šis noderēs! :)

 • atklāsme
  16/12/2010 12:48

  paldies par šo rakstu!

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: