www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Vientuļais personīgais rekords

09/04/2008 iekš maratons

Vakar lietu un lielā vientulībā tika uzstādīts jauns trases personiskais rekords. Tas nu ir noslīdējis uz 34:13 min. Baigi lepns par to neesmu, jo no visiem četriem treniņiem šis likās kā vissmagākais. Varbūt no tā, ka jauns rekords un ātrums attiecīgi pa lielu, varbūt no tā, ka pirmo reizi skrēju viens pats un klausījos RnB 2007. gada labākās dziesmas un Gustavo, bet varbūt no tā, ka ķermenis vēl nav pieradis regulāri tādā režīmā darboties un pirmās nedēļas eiforija ir pārgājusi.

Tika noskaidrots, ka aplis, ko veido divi mazie apļi Biķernieku trasē, ir piecus kilometrus garš. Tā vismaz apgalvo mans priekšnieks riteņbraucējs, jo viņš to veic savos riteņbraukšanas treniņos un arī dažreiz noskrien. Respektīvi, mans aplis ir vairāk kā sešus kilometrus garš, bet tā kā mans gadgets vēl nav atnācis uzskatīšu tomēr, ka tas ir 6km.

Briesmīgi jau nelija, bet es un divi trīs riteņbraucēji bija vienīgie kas uzskatīja, ka lietus lieliem mērķiem nav šķērslis. Mans Nike+ apģērbs lietainam laikam ir ļoti piemērots, jo nebiju izmircis ne no ārpuses, ne no iekšpuses, vienīgi vēja brāzmas tam iet cauri. Būs jāpameklē ziemai kas savādāks, jo lasot par maratoniem, uzzināju, ka ir tāds Polārā loka maratons (Grenlandē), kur skriešana notiek pie mīnus piecpadsmit grādiem. Rezultāti tur nav neko augstie, bet drusku pāri četrām stundām tas tiek veikts.

Pēc vakardienas skrējiena likās, ka viss, kas varēja būt sadzīts ir sadzīts ceļos, tāda liela un smaga sajūta tajos bija. Pavingroju, veicu dažādos pietupienus, pastaipījos un šodien tādas sāpes kā bija pēc pagājušās nedēļas treniņiem vairāk nav, bet, protams, tie ir jūtīgi. Varbūt ko deva arī tas, ka pirms skrējiena nedaudz tos pakustināju.

Mans treniņu partneris svētdien skrienot man aiz muguras droši vien bija apvainojies un pirmdien devās uz savu treniņu vietu un veica sešus kilometrus 32 minūtēs, tādejādi kopējā bilancē apsteidzot mani. Cerams, ka vakar viņš ir sēdējis mājās un es esmu par dažiem kilometriem priekšā.

6 komentāri pie “Vientuļais personīgais rekords”

 • Papuass
  09/04/2008 11:49

  Tad jau varbūt, ka saskriesimies, es uz to pusi arī varētu skriet, man gan tikšana līdz Biķernieku trasei ir vēl kādi 2,5+2,5 km.

  Vakar bija plānots skriet, bet no laika nedaudz noraustījos un vispār vēlu biju mājās.

 • Signis
  09/04/2008 12:34

  Man interesētu kompānija svētdienās, jo tad pēc visiem plāniem, projektiem un ieteikumiem ir jāveic garā distance. No 10km līdz pat 30km un tas esot grūti vienam. Varbūt uzsit epastu (signis@broka.lv) un pēc kāda laika darām to kopā, nu vismaz kādu gabalu un tā. Es sāku skriet no Motormuzeja ieejas.

 • Papuass
  09/04/2008 14:50

  Nu par to vēl jāskatās. Pats skrienu pārsvarā otrdienās, ceturtdienās un sestdienās, bet visādas nobīdes mēdz gadīties.

  Ja nu plāni sakritīs kā vajag, nosūtīšu e-pastu.

 • Signis
  09/04/2008 15:11

  Es tā pat darbdienās, tikai garo mēģinu svētdienās. Protams arī tempu līdzībai ir jābūt, lai nesanāk ka viens skrien otram pakaļ aizelsies un redz tikai pakaļu.

 • Ruffian
  14/04/2008 19:10

  Nordea Rīgas maratonā nedomā ierasties? Protams, ne jau uz īsto maratonu, bet varbūt vēl 33 dienu laikā paspēj dabūt formu, lai arī lēni, bet tomēr tiktu līdz galam pusmaratona (21 km) distancē? Ja ne tas, tad vismaz iesaku sajust to draudzīgi vienojošo-konkurējošu sajūtu ripinot tos pašus mini-maratona piecus kilometrus.

 • Signis
  14/04/2008 19:48

  Šodien pieteicos minimaratonam ar domu iejusties atmosfērā. Negribu neko forsēt.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: