www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Vecmāmiņas politika

11/04/2008 iekš politika

Lielākai daļai Latvijas politikas vakars ir trešdienās skatoties slaveno Dombura raidījumu, bet man tas ir ceturtdienās, jo tad es vedu mājās uz Ogri sava bērna aukli un vecmāmiņu vienā personā. Šis ceturtdienas vakars nebija savādāks. Ārā lija lietus, mašīna traucās uz Ogri un mana vecmāmiņa izteicās par politisko situāciju valstī un to, ka nevar saprast par ko balsot.

Viss teiktais ir nepārbaudīts un es vadot automašīnu varēju pārprast savas mātesmātes teikto, tāpēc ja kāds jūtas nepamatoti aizvainots, tad pie vainas ir pārpratums un nekādā gadījumā ne mani, ne vecmāmiņu, ne lietu nevar saukt pie atbildības, jo principā šo visu var traktēt kā – viena tante teica.

„Vakardien (saruna notika ceturtdien, tāpēc vakardiena bija trešdien) mēģināja nomest Šleseru un visi Dombura klausītāji arī to gribēja, bet Saeima lēma savādāk. Nevaru saprast, kāpēc pie mums tie ceļi ir sliktāki nekā Lietuvā un vai tiešām viņš tērē līdzekļus citur nekā vajadzētu, un izkārto arī sev kādu labumu? Tagad jau nevar zināt, jo visi darbīgie vīri, kas dara ko Latvijas labā, arī sevi padara bagātus. Gan Šķēle, gan Lembergs. Un tagad viņš sēž cietuma, nu jau vairs nē, bet pēc laika valsts dabūs maksāt kompensāciju par nepatiesām apsūdzībām, tāpat kā Baltijas bankas izlaupītājam. Jā vēl jau tas Repše, bet tas tagad vispār ir palicis melns un maziņš.

Vēl es nevaru saprast par to parakstu vākšanu. Vieni saka, ka vajag, citi, ka nē. Es pati domāju, ka tas neko nedos. Vai tiešām valstij jātērē naudu parakstu vākšanām un referendumiem, lai iedzīvotāji dzīvo nabadzībā. Tad visi staigās un nepārtraukti parakstīsies un balsos – nebūs laika un nevajadzēs ēst. Un ja nometīs to Saeimu, tad par ko lai balso?

Visi, kas Saeimā ir sabojājuši savu vārdu un aizejot balsot nebūs par ko. Bet nebalsot būs vēl sliktāk. Tie, kas aizgāja no Jaunā laika un vēl, kā nu tur bija, no tēvzemiešiem. Kā lai viņiem tic? Teica, ka ja aizies no partijas, tad noliks mandātu. Kāpēc lai ticētu ko viņi tagad saka? Un runā, ka Jaunais laiks ir saistīts ar Sorosu. Tas grib pārņemt varu valstī un izrīkot te visu pēc sava prāta. No sākuma domāju, ka viņš ir labs, ka grib palīdzēt valstij, bet tagad saka, ka viņš ir lielākās briesmas Latvijai. Lebmergs jau sen pret viņu vērsās. Un pēc tam viņam vajadzēja sēdēt cietumā. Soross jau daudzus ir pakļāvis. Runā, ka Diena ir viņa valdīšana un mūsu Ogres ziņas arī, un ka viņš nosakot ko drīkst un ko nedrīkst rakstīt. Un tas Putna kantoris, kā tur bija, Delna arī tiek finansēta. Un tad viņi aizstāv visus tos hemoseksuālus (tā viņa teica).

Man nav nekas pret viņiem, ja viņi tādi ir, lai dzīvo kopā ar tādiem pašiem un nelien acīs, rīkojot gājienus un slavinot cik tas forši un ka viņi ir jāatbalsta. Iet uz skolu un runā cik tas ir labi. Tikai ģimenes stiprums tiek jaukts laukā. Nu ir jau arī slaveni hemoseksuāļi, kas ir ko dzīvē panākuši – gudri, izglītoti.

Es neko tur nesaprotu, bet gribētu saprast, lai zinātu par ko atdot savu balsi. Man ļoti patīk tādi, kas var uzstāties sapulcēs un bez lapiņas norunāt savu sakāmo. Par tādu es atdotu savu balsi.”

Sarunas beigās prasot, vai tad viņa vectēvu precēja, jo tas viņai pilnas ausis pierunāja ar skaistiem vārdiem, vai arī ko darīja lietas labā? Tad viņa apgalvoja, ka vectēvs gan ir bijis īstais – gan skaisti runājis, gan darījis. Manai mammai ir četras māsas.

3 komentāri pie “Vecmāmiņas politika”

 • Rīta deva | 42,195 kilometri
  28/08/2008 12:47

  […] rītu. Gluži kā vecmāmiņa vai baktēriju upuris ar tabletēm. Katru rītu pa vienai, vai sūdīgākos rītos pat vairākas. […]

 • Linda
  30/10/2008 13:34

  Ko Tu vecmāmiņu mulsini ar šitādu jautājumu, viņa Tev prasa padomu, bet Tu viņai šitā!

 • iewz
  16/06/2010 23:56

  Super! :)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: