www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Kas jādara Valentīndienā?

04/02/2009 iekš padomi

swans400x452.jpgJa var ticēt nostāstiem, tad Dievs pasauli radīja sešās dienās, un tev gandrīz divas nedēļas būs pietiekami ilgs laiks, lai pienācīgi sagatavotos šī gada Svētā Valentīna dienai. Lai arī esmu ideālists un domāju, ka tādām dienām ir jābūt gandrīz vai katru mēnesi, tad šādi kalendāra notikumi dod iespēju pašiem ciniskākiem romantisma nīdējiem paskatīties uz to visu no malas un likt apjaust to ka kādu tomēr mīl. Nav idejas?

Šis viss būs vīriešiem, jo viņi ir tie kas aizmirst, ka mīlestība nav tikai liels mākonis kas apņem visu un visas zina ka tiek mīlētas un aprūpētas. Vīrieši jau ir tie kas strādā sešas dienas nedēļā, gatavojas maratonam un piektdienas vakarus obligāti jāpavada ar draugiem. Vīrieši jau ir tie kurus apģērb, pabaro, aizsūta uz dušu un izmet tukšās alus pudeles no televizora priekšas. Tāpēc, džeki, iespringstat.

Šogad Svētā Valentīna diena iekrīt sestdienā. Superīga iespēja aizsūtīt bērnus uz laukiem jau laicīgi, vai staigāt visu dienu rozā kreklā ar uzrakstu „Mana sieva vislabākā”, nedomājot ko par to padomās darba kolēģi. Nekādi modinātāji, sastrēgumi, sapulces un lūgumi pastrādāt ilgāk tev netraucēs visu dienu veltīt viņai. Vai viņam, nu ja tā ir gadījies. Bet, protams, īstiem vīriem netraucē ne bērni, ne suns, ne sievasmāte blakus istabā.

Ko tad tādu varētu pasākt, kas viņai varētu patikt, liktu justies vēl vairāk mīlētai, saprast ka tu par viņu domā un, nu, ko darīt 14. februāri.

Brokastis gultā. Nav jau, protams, romantisma kalngals, bet sestdienas rītā piecelties drusku ātrāk nekā viņa, uzvārīt kafiju, uzvārīt putru vai nu ko Jūs tur brokastīs ēdat, un tad ar skūpstu teikt lai mostas, jo brokastis ir klāt. Šampanietis un sarkana roze vāzē padarīs to visu banālāku, bet dažas sievietes no tā raudās prieka asaras. Prasīgākām sievietēm gan vajadzēs cept šokolādes cepumus sirsniņu formā vai iemācīties pagatavot caffe latte.

Kartiņa.  Pilni veikali tagad ir ar dažnedažādām kartiņām par šo tēmu. Pat internetā. Tu vari iegādāties gan ar trim cūkām, resnām sievietēm jautrākām meitenēm, gan ar klasiskajām frāzēm „Es tev mīlu,” vai pieticīgāko „Tu esi baigi forša.” Dažādās krāsās, formās un pat ar visu aploksni. Tu vari būt klasiski romantisks, ar roku ierakstīt pantiņu un nosūtīt izmantojot Latvijas pasta pakalpojumus, vai arī stilīgāks un nosūtīt kādu e-card. Priecāsies pat sieva, saņemot apliecinājumu tam ka tu viņu mīli. Jautrībai vari neparakstīties.

Pastaiga. Lai arī vīrieši vairāk iederas skatoties futbolu stadionā, ar čipsiem pie televizora, vai labākā gadījumā skrienot pa Biķernieku trasi, bet šoreiz to dariet kopā ar savu mīlas objektu. Sadodaties rokās, un kā pusaudži dodaties ielās. Pļāpājiet par auksto laiku, putnu čivināšanu vai jebko citu. Sievietēm patīk just vīrieša silto roku. Un patīk, ja vīrietis to pavada pastaigā. Brauciet uz jūru barot gulbju, uz zvērudārzu, mežu vai Bastejkalnu. Ka tik divi un kopā.

Puķes. Tās der visās situācijās. Arī Valentīna dienā tās no vīriešiem pie sievietēm nokļūs miljoniem. Tu vari iepriekšējā vakarā tās iegādāties, noslēpt apsildītā garāžā un no rīta ātrāk pieceļoties nolikt viņai pie gultas, vai arī vari to visu uzticēt kādam kuriem tas ir bizness. Aizsūti savai mūzai ziedus. Ņem vērā ka vairākas ziedu piegādes kompānijas jau tagad pieņem pasūtījumus šai dienai. Oriģināls variants ir uztaisīt puķes pašam no papīra. Nopirkt var jebkurš, uztaisīt pats tikai tas kurš mīl.

Dzejolis. Es saprotu ka par dzejnieku nekļūst, bet par dzejnieku piedzimst, bet bulgāru dzejolim jebkurš ir īstens dzejotājs. Vienkārši savirknē savas domas rindās, atskaņas lai paliek asprāšiem, pēc tam samaini dažus vārdus vietām un dzejolis gatavs. Iepin kaut ko par mīlu, vislabāko, lieliskāko, cik ļoti nozīmīga, vēl var pievienot ko tikai jums īpašu, lai saprastu ka tevis sacerēts, un iepriecināta sieviete garantēta.

Dziesmu disks. Saraksti diskā dziesmas pie kurām jūs dejojāt iepazīšanās laikā,  kāzās vai citās īpašās dienās. Vai arī ja neko no tā neatceries, tad vienkārši kompozīcijas, kas liek katrai sievietei ļimt ceļiem. Bon Jovi, Celine Dion, Elvis Presley, Enrique Iglesias, Sarah McLachlan, pat Britnijai Spīrsai ir dažas ļoti love songs. Katram māksliniekam tādas ir, tā kā tikai atrast īstās viņai un jums būs pašiem savs disks, gluži kā Bīstamajās mājsaimniecēs tur vienai ir disks romantiskam vakaram un disks seksam.

Mīlestības vēstule. Ja es saņemtu Valentīna dienā vēstuli kuru varētu nosaukt par mīlestības vēstuli, es domātu ka vēstules sūtītājs mani mīl. Tā kā visi kas mani mīl – sūtiet vēstules. Iesmaržinātas, uz dārga papīra, ar roku rakstītu eposu mīlai. Lai arī tu esi vēstuļu nerakstītājs, skolā sacerējumos apaļš divnieku karalis, ir brīži kad vajag, vienkārši vajag. Ja tu viņai uzrakstīsi kaut vai piecas rindas, kaut vai cik viņa skaista, labi gatavo, rūpējas par tevi, ir pati labākā tev, tavs sapnis vai dzīves piepildījums, viņa to novērtēs. Un viņa būs laimīga. Raksti tikai.

Vakariņas. Sveču gaisma. Viņa garā kleitā un tu baltā kreklā. Pirms brīža tu viņu esi ievedis viesistabā (vai virtuvē), saklāts galds, pieturi krēslu kamēr viņa apsēžas un tur viņas priekšā var būt kaut vai BigMac XXL komplekts ar kolu. Tu esi iededzis sveces, uzklājis galdu, pareizi salicis dakšu, nazi un karoti, uzvilcis pat baltu kreklu. Tu esi viņas varonis. Vari jau arī visu dienu taisīt tiramisu (gaisīgu kā mākoņi un stipru kā mīla), pagatavot franču biezeņzupu no garnelēm vai manu mīļāko ēdienu. Bet pietiks ar ko ēdamu un glāzi šampanieša.

Bildes. Uztaisi dāvanu. Vienkārši ir nopirkt pannu, smaržas vai dāvanu karti uz SPA. Uztaisi deviņas bildes, kur viņa skaista, jūs kopā, varbūt kāds kaķēns vai viņai svarīga lieta un Alan Deko veikalos var nopirkt tādus rāmīšus, kur šīs deviņas bildes var salikt. Būs jāpadarbojas ar šķērēm un izdomu to visu sataisot, bet rezultāts būs dievīgs. Pārbaudīts un strādā. Un ir neskaitāmi citi veidi kā paša spēkiem radīt ko tādu kas liks viņas sirdi pukstēt straujāk.

Romantiska filma. Iznomā, nopērc kādu romantisku filmu. Par mīlestību ar laimīgām beigām, kur īstais aprec īsto un visi laimīgi. Lai arī esiet jau redzējuši, tik un tā paskatāties kā jāmīl un kā viss notiek. Forum Cinemas pat šai dienai pa godu rādīs visādas tādas filmas. Ko es varētu ieteikt? Trīs filmas romantiķiem. Bet tādas ir simtiem. Viens džeks ir apkopojis 76 tādas.

Noslēgums. Vīrieši savu pakaļu paceļ tikai un vienīgi seksa dēļ. Šoreiz mēģiniet savādāk, nu nevis seksu, bet ceļu uz to. Iemācieties vienkāršas masēšanas kustības un skūpstieties līdz lūpas sāp. Bet vispār tiem kas mīl neviens no šiem padomiem nav vajadzīgs. Viņiem viss notiek tā pat. Veiksmīgu tev gatavošanos Svētā Valentīna dienai. Starp citu, angļu jūrasbraucēju un pētnieks Džeimss Kuks tika apēsts tieši šajā dienā Havaju salās.

16 komentāri pie “Kas jādara Valentīndienā?”

 • admins
  04/02/2009 16:20

  ķēdīta ar swarovski kristāliem un visas problēmas atkrīt :D

 • Krishjohn
  04/02/2009 16:52

  Tām rokām obligāti jābūt siltām? Man no dzimšanas vēsas.. ;/
  Paštaisītās puķes esmu taisījis, tas strādā, tāpat kā tie bilžu rāmji, līdzīgu esmu taisījis, darbs liels, bet ir tā vērts!
  Jauks raksts!

 • Dace
  04/02/2009 17:17

  diez vai sagaidīšu… bet labi ka atgadinaji

 • edGars
  04/02/2009 23:25

  atbildot uz virsrakstu – jāskūpstās

 • edGars
  04/02/2009 23:27

  pēc katras nodaļas
  brokastis :*
  puķes :*
  .
  .
  .

 • Gleiz
  05/02/2009 09:15

  Manuprāt, pats svarīgākais šajā dienā ir pamosties ar mīļu buču un būt otram blakus! Kaut vai kopā pēc tam lāpīt zeķes! (giggle)
  Tā kā šis raksts ir tēmēts uz stiprā dzimuma auditoriju, tad nebūtu slikti arī uzrakstīt kko priekš mūsu daiļajām dāmām! :)

 • sm72
  05/02/2009 10:37

  Es kā praktisks cilvēks:) Izplānoju šo dienu jau stingri iepriekš. Nopirku internetā biļetes uz Liepājas teātri (izrāde- Viss par sievietēm), lai pa ceļam varētu bērnu ievest Saldū pie vecmāmiņas un pasūtīju luksus numuriņu ar pirtiņu Liepājas viesnīcā Promināde. Nekādi ekspromti:D

 • Love is in the air… « ([stiklšķiedras sirds])
  10/02/2009 22:13

  […] dienas atpakalj mani krietni paardomu virpuljos aizraava viens shiten te raksts “Kas jādara Valentīndienā?” , kas pamataa bija teemeets uz stipraa dzimuma pusi! interesanti, ka pats autors arii ir viirietis, […]

 • Jasmin
  18/02/2009 01:28

  asaras acīs!

 • Dina
  29/01/2010 13:20

  Jasagatavo kas sirsnigs un ipashss, “janobruge” cels uz sirdi :P
  TprinT majas lapa romantiskais sampis patikaas :))

 • Zane
  12/02/2010 15:31

  nabaga Kuks.:(
  pārējais gan skaisti!

 • Une
  03/02/2011 13:56

  Ha, ha, šodien domājam vienādi, mans variants gan bija viltīgāks – http://pagesalive.wordpress.com/2011/02/03/ko-davinat-valentina-diena/

 • agnese
  03/02/2011 14:34

  man ar, izlasot pēdējo teikumu, gribās vien izteikt līdzjūtību Kuksam…

  ..bet mīlestības vēstule un mani atstātu vislielāko iespaidu

 • Cienīgtēvs
  03/02/2011 15:03

  Un vakarā – tāds kārtīgs p!siens!!!

 • petermint
  03/02/2011 15:28

  Aizmirsi piebilst, ka var kopā aiziet nodot asinis. Un vispār šādi ir jārīkojas cauru gadu, nevis tikai kaut kādā Valentīndienā.

 • Elza
  04/02/2011 00:45

  Ielikšu iekš Meitenem.lv,
  nav iebildumu, norādīšu atsauci, ok ?

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: