www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Sognis

23/03/2010 iekš kulinārijas novirze

Modes un stila žurnāls „Pastaiga” aprīļa numurā publicējis rakstu par bezmaksas baudu acīm un vēderam, kurā apraksta pēdējā laika aktuālāko dzīve stila izpausmi – gatavošanu mājās. Un vienu no lielākiem palīgiem šīs vājības jomā – sarakstu ar pasaulē labākajiem un skaistākajiem recepšu blogiem. Par lielu pārsteigumu (neko par to nezināju), arī šis blogs iekļuvis tajā sarakstā.

Manā labāko kulinārijas blogu sarakstā, diemžēl nevienu no šīm pasaules interneta vietnēm man neizdevās atrast. Vienīgais kuru esmu lasījis, ir otrs Latvijas blogs šajā sarakstā – Kristas un viņas draugu kulinārie piedzīvojumi.

„Puisis, kas apņēmies izdarīt 101 lietu 1001 dienā, savu blogu raksta par visu-kaut-ko. Tas mazliet apgrūtina orientēšanos lapā un recepšu uzziešanu, toties ir interesanti, un, labi meklējot, atrodam sadaļu, kas veltīta desertiem. Franču citronkūka, eklēri, rīsu pudiņš, Pavlovas kūka u.c. pasniegti tik apetītlīgi, ka arī komentētājiem tek siekalas. Bloga autors atklāj, ka ikdienā spēj pārtikt tikai no ceptiem kartupeļiem vai makdonaldu pārtikas, tomēr ir gatavs pavadīt laiku, lai uzzinātu visu par sava izvēlētā deserta vēsturi un vēl vairāk laika pavadīt konkrētā saldēdiena pagatavošanai. Salīdzinot ar citiem Latvijas blogiem par ēdienu, šeit bildes ir vislabākajā kvalitātē.”

Par šo bilžu kvalitāti lielākoties ir jāpateicas manu kulināro piedzīvojumu līdzgaitniekam un draugam – Imantam.

3 komentāri pie “Sognis”

 • Portnovs
  23/03/2010 12:43

  Apsveikums!

 • Sonne
  23/03/2010 20:14

  Lai daudz apmeklētāju :) Smalkas dāmas :)

 • Laura
  24/03/2010 00:36

  pamazām slavens kļūsti :)

Atstāt komentāru

-