www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Otrais treniņš

04/04/2008 iekš maratons

Mans noskrietais ir dubultots un laikam tai sievietei, kas rakstīja par sportiskām aktivitātēm un laimi, bija taisnība. Visu vakaru pēc treniņa staigāju kā aplaimots zaķis aiz prieka par sevi, pasauli un apkārtējiem nezinādams kur dēties. Lielisks miegs, moža sajūta šorīt un sāpoši ceļi. Izskatās ka būs jāmeklē kāda sildoša ziede un jāierīvē, jo rīt jāpiedalās Banku kausa finālā basketbolā. Vairāk kā malā sēdētājam, bet kas zina…

Tā nu vakar devos trasē un pēc sajūtām likās ka iet grūtāk, bet tieši to pašu distanci veicu par veselām piecām minūtēm ātrāk. Patreizējais trases rekords ir 36:15. Nemaz nejutu ka skrienu ātrāk. Bērns pusi ceļu braucot ar riteni čikstēja – cik viņam ir grūti. Izskatās ka nāksies man vien sākt likt dziesmas savā skriešanas izklaidētājā (iPod) un likt tam mani pavadīt skriešanas laikā.

Mans treniņu partneris nav sēdējis rokas klēpī salicis un jau noskrējis 5km to darot pusstundā, un apgalvo ka šodien dosies un atkārtos paveikto. Svētdien plānojam doties kopā un garākā distancē, bet tad jau vēl redzēsim. Pirms aizmigšanas domāju ka vajadzēja vēl mazo apli pieskriet klāt vakar, bet diez vai skriešanas laikā liktos tā pat. Gultā jau visi ir varoņi.

Šajā nedēļā sākās Magnēts un paskatoties pirmos rezultātus liekas ka arī man tur vajadzētu piedalīties, bet tikai īsti nesaprotu kā to realizēt. Tomēr mežā nevar tā viegli uzturēt nepieciešamo tempu. Laikam uz Magnētu būs jādodas ar domu – pastaiga mežā, atpūtas dienās no treniņiem, bez prasībām uz labu rezultātu un vietu. Sieva vienīgi neļauj to darīt, pirms neesmu sapotējies pret ērcēm. Mana meita finišēja piektajā vietā divus gadus vecāku bērnu grupā.

3 komentāri pie “Otrais treniņš”

 • onkulis
  04/04/2008 10:46

  noteikti iesaku orientēties. vakar biju uz otro posmu un esmu ļoti gandarīts par to, kā man klājas. Finišēju bara vidū, bet baigais prieks tik un tā.

 • Signis
  09/04/2008 15:13

  Noteikti apdomāšu šo variantu, bet droši vien to var iebīdīt kā izklaides pasākumu trešdienās – mežš, karte, komposs un sarkanie lukturīši.

 • Jana
  15/06/2009 08:53

  Hm, man ir 2 komentari, un, isteniba, galgi ne pa temu.
  1. Nesen saku lasit visu to Tavu padarisanu ar skriesanu, gramatam u.tml. lietam, un jasaka, ka apbrinoju Tevi par tadu monotonu lidzsvarotibu un apbrinojamu gribasspeku. Skauz un gribas lidzinaties. :)
  2. Lai Tu nesaktu smieties, teiksu, ka esmu blondine, tapec ari uzdodu tadus jautajumus. Ka tas sasoditas austinas turas ausis, kad skrien ??? Es skrienu (em…meginu…domas), bet uz katra otra sola tas krit ara !!! Kadas austinas ir Tev, ja vien Tu maz tas lieto ?

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: