www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Ko vīrietis domā, ko sieviete gaida no viņa gultā

13/10/2009 iekš padomi

Laimīgais džeks

Gulta ir attiecību spogulis. Ja vīrietis un sieviete tikuši līdz intīmām attiecībām un abi labprāt to atkārtotu, tad tur viss parādās – kādas būs viņu attiecības. Vai viņiem ir tikai skūpsti, krūšu glāstīšana, orālais sekss un beigšanas? Vai arī viņi runā un zina, kurā vietā vislabāk skūpstīt, vai krūtīm vispār jāpievērš uzmanība, kurā pozā vislielākais orgasms un kādā veidā abi var gūt visātrāko baudu, un kā var pavadīt gultā visu nakti? Un galu galā ne vienam, ne otram nekas nav jātēlo.

Bet tik un tā, ko tad vīrietis pie sevis domā, par to, kas no viņa tiek gaidīts gultā. Un nevis tukši spriedelējumi, bet reālu džeku viedokļi.

Lauris, nedaudz virs četrdesmit

Man grūti paust kādu pārliecinošu viedokli, bet droši vien tā ir visiem. Domāju ka sieviete gaida lai viņa būtu pati, pati iekārojamākā, kaut uz šo mirkli. Droši vien arī, lai tiktu saņemts un sniegts pārdzīvojums un tas viss būtu patiesi. Iespējams, lai garāks būtu iesākums un sajūtas saglabātos vēl ilgāk pēc tam.

Jurijs, pavārs (24 gadi), attiecības 4 gadi (pagaidām vēl draudzenes statuss)

Nu jautājums labs, man liekas, ja zinātu atbildi, ko sieviete gaida gultā PATIESĪBĀ, tad galva sāpētu daudz mazāk. Man parasti liekas, ka ir uzmanīgi jāvērtē sievietes garastāvoklis un tad no tā arī var saprast ko viņa gaida – dažreiz maigumu, bet dažreiz brutālu seksu un ej nu saproti, kad ko vajag. Arvien vairāk saprotu, ka stabilās un ilgstošās attiecības sievietes vairāk vērtē attiecības un pēc tam no tā domā par seksu, savukārt attiecību sākumposmā parasti ir otrādi – sekss un tad jūtas. Bet nekļūdīšos arī teikdams, ka sievietes gaida, lai vīrieši zinātu, ko viņas grib un tā ir lielākā problēma. Pierunāt sievieti pastāstīt, ko viņa grib, mēdz būt ļoti grūti!

Pēteris, elektriķis (30 gadi), attiecības septiņi gadi (precējies)

Nu tātad manas elektriķa domas… Mans uzskats ir tāds, ka tā pa īstam izprast to, ko sieviete vēlas no vīrieša gultā var tikai ar laiku. Ir pāri, kuri par šādām lietām vispār nerunā. Nu tad pie šādiem slēdzieniem vīrietis nonāk tikai ar laiku un ilgu eksperimentēšanu.

Tās vēlmes katrai sievietei protams ir savādākas, bet uzsvars tomēr ir uz maigumu un mīļumu, tāda ir mana pieredze. Tāda ir daba, un tur nav ko noliegt!

Ir jāatceras, ka visa seksa industrija ir tendēta tikai un vienīgu uz mums – tēviņiem. Tāpēc veidi, ko piedāvā publiskā telpa ir ļoti tālu no tā, ko patiesībā vēlas sievietes.

Un summējot, tā kā tas ir ļoti atkarīgs no vīrieša, cik viņš labi māk un grib izprast savu sievieti. Protams, ka attiecīgu sākumā strādā pavisam citi sensori smadzenēs, kuri tāpat nokompensē visas vēlmes. Pats grūtākais ir tad, kad pāris viens otru pazīst jau kādu ilgāku laiku. Un ja pēc šāda laika ir iespējams gūt to apmierināju no vīrieša puses, tad es domāju, ka tas ir tas, uz ko tiecas jebkurš vīrietis!

Didzis, 30 gadi, 9 gadus attiecības (precēts)

Kopš radīšanas vīrietī un sievietē ir ieliktas nemainīgas lomas, kurām līdzi nāk to raksturojošas īpašības un tās, lai arī kā mēs gribētu kaut ko mainīt, paliek nemaināmas. vīrietis vienmēr ir bijis spēka, stabilitātes, noteiktības un pastāvības simbols un, domāju, lai kāds tas vīrietis nebūtu mainījies tagadējās modes tendenču un apstākļu ietekmē, sieviete no viņa gaida šo pašu pirmatnējo īpašību izpausmes. Jebkura sieviete, neatkarīgi no tā, ko viņa cenšas visiem pārējiem un, varbūt sev iegalvot, vēlas, lai vīrietis gultā ir vadošais personāžs, kurš gan fiziski visu koriģē, gan nosaka galveno notikumu gaitu. Sievietei, protams, tiek dotas arī viņas iniciatīvas iespējas, taču pēc noklusējuma visu diriģē vīrietis. Dažas to sauc par iniciatīvu, kurai jānāk no vīrieša puses.

Vēl, noteikti, ka sieviete, neskatoties uz vīrieša raupjumu un spēku, gaida, lai viņš ar viņu apietos maigi un mīļi (glāsti, skūpsti), kas ir viens no galvenajiem vīriešu izaicinājumiem, jo ir ļoti grūti pielāgoties, apmēram tā, it kā tev ir iedots super spēcīgs sporta auto, bet ar to ir jābrauc pa šauru celiņu jaukā parciņā, lēnām un neraustot gāzi.

Trešais, bet ne mazāk svarīgākais, ko sieviete pilnīgi noteikti gaida no vīrieša, ir izdomas bagātība. Gultā noteikti nav vietas vienveidībai un to līdz nelabumam ir apgalvojis teju katrs, kurš raksta par attiecībām gultā. Šo varētu pabāzt zem tās pašas iniciatīvas, pie tam iniciatīvai ļoti labi var palīdzēt kaut kā jauna piedāvājums.

Ne mirkli nešaubos, ka sievietes ir visai prasīgas, taču vīrietim nevajadzētu to izrādīt, tā ir mūžīgā cīņa, sieviete mēģina salauzt ar savām prasībām, vīrietis mēģina visas prasības apmierināt, neizrādot, ka tas viņam sagādā lielu piepūli, to darot, it kā starp citu, papildus savām pamatdarīšanām.

Jānis, 49 gadi, patreizējo attiecību ilgums ir aptuveni 7 vai 8 gadi, attiecību statusu viņš neprot viennozīmīgi nodefinēt, jo ir puķkopis nevis jurists. Viņš šobrīd dzīvo kopā ar savu sievieti un viņiem ir kopēja saimniecība.

Tas nekādā gadījumā nav kaut kas viens, vienmēr tas pats, jo viņa pati to zina ļoti reti, visbiežāk pat to viņa nemaz nenojauš. Sievietes ir ļoti emocionāli radījumi un ļoti mainīgi savās noskaņās, noskaņojumos, sajūtās un vēlmēs. Tur visbiežāk nav ko meklēt racionālo. Precīzāk – racionālais ir iracionāls. Gultā viņa gaida pozitīvas emocijas, vieglumu, krāsas, gaismēnu rotaļas, netveramus glāstus, romantiskus impulsus… Šķiet tam visam nav laika ierobežojumu, jo tas, kas vīrietim ir priekšspēle, sievietei, šķiet, galvenais. Tas varētu būt gadījums, kad process ir svarīgāks par rezultātu. Ko viņa gaidīs nākamajā reizē – to nav iespējams uzminēt. Ir zināmi principi un pamatpieejas, starts un finišs, alfa un omega, teikšu tā – alfabēts, bet eseja – šo burtu kombinācijas vārdos, vārdi teikumos, teikumi esejā ir jāpieskaņo konkrētajam mirklim. Pa kādiem ceļiem un taciņām tas izvīsies – nav prognozējams. Un tur ir tā burvība! Tas ir kaut kas netverams un nemateriāls. Un nevajag nemaz mēģināt saprast, ko sieviete gaida gultā. Vajag iesaistīties, piedalīties un par to galvu nelauzīt. Tad viņai ir cerība saņemt to, ko viņa gaida vai viņai šķiet, ka viņa to gaida.

6 komentāri pie “Ko vīrietis domā, ko sieviete gaida no viņa gultā”

 • sv
  14/10/2009 09:46

  Sievietes ir emocionālas būtnes un viņu vēlmes bieži mainās – arī gultā. Tāpēc piekrītu vīrietim, kurš teica, ka nevajag saprast, ko sieviete vēlas, vajag iesaistīties un piedalīties.

 • Gulta
  14/10/2009 13:13

  un ko Signis domā, ko sieviete gaida no viņa gultā?

 • signis
  14/10/2009 13:46

  Signis neko nedomā, Signis dara.

 • asdfg
  16/10/2009 17:31

  jurijam vislabākais komentārs :)

 • PrinceseAnna
  22/10/2009 14:07

  Vispār jau Jurijam taisnība :)
  Bet par to nerunāšanu, tas no audzināšanas, kad bijam maziņi par To runāt nedrīksteja un pat domāt nē…

 • Olga
  25/05/2022 12:02

  Ļoti ģimeniska bilde!

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: