www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Ken Lee

29/03/2008 iekš mūzika

Viens no pēdējo laiku lielākajiem grāvējiem ir bulgāru daiļavas izpildītais gabals – Ken Lee. Jūs nemaz nebūsiet pārsteigti, cik pazīstama ir šī kompozīcija. Bet ja jums kāds saka, ka iedvesma nav ņemta no Marijas Kerijas (Mariah Carey) “Without You”, tad būs vien jātic. Protams, tas nav arī šīs lieliskās bulgāru izpildītājas veikums.

Noskataties šo bulgāru “Ken Lee”

Kopmpozīciju “Without You” ir radījusi grupa no Anglijas Badfinger tālajā 1970 gadā. Šo gabalu producējis Bītliem tuvu stāvoša persona. Grupa nesasniedz tādus panākumus kā Kerija, bet mūzikas vēsturē iegājusi kā bankrota un divu pašnāvību piemeklēta četru puiši kompānija no Liverpūles.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Šo dziesmu kavērējuši vairāki izpildītāji, bet vērā ņemamus sasniegumus (topu virsotnes) sasniegušas ir Harry Nilsson un Mariah Carey versijas. Interesanti ka ar šo dziesmu nokļūšanu mūzikas pasaulē caur talantu šoviem kaldinājušas tādas pašlaik zināmas izpildītājas kā Katie Melua un Leona Lewis.

1 komentārs pie “Ken Lee”

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: