www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Filmas kas jāredz #5

30/03/2010 iekš filmas, filmas kas jāredz

Wonderful world, Crazy on the Outside, To Save a Life, The Last Song un YouTube filma – Butterflies. Šīs filmas iespējams ir jānoskatās.

Wonderful world (2009)

Ja glāze ir pustukša, jūs vismaz to neapliesieties.” Sižets ir banāls. Jaunībā nav sanācis tas par ko sapņojis. Nu pat atlaists no darba. Ik pāru nedēļas nogali bojā ar savu pesimismu meitu ar kuru nedzīvo kopā. Vienīgais kas viņu iepriecina – zālītes pīpēšana vientulībā un šaha spēlēšana ar senegāliešu istabas biedru. Bet atrisinājums un pati filma varētu paņemt. Brīžiem, lai tava dzīve sāktu iet augšup, vajag pabūt arī tās tumšajā pusē. Istabas biedru ieliek slimnīcā, bet pie viņa atbrauc māsa.

Crazy on the Outside (2010)

Statistiski runājot, cilvēki, kas nokļūst Francijā un pēc tam izkļūst no Francijas, parasti atgriežas Francijā.” Lielisku aktieru sastāvs – Sigurnija Vīvere, J.K. Simmons un Tims Alens (arī režisors). Džeks, pēc trīs gadu pavadīšanas cietumā izkļūst ārā, bet viņa māsa visai pārējai ģimenei sastāstījusi, ka viņš to laiku ir pavadījis Francijā. Atsauksmes gan nav diez ko spīdošas par Tima Alena debiju, bet ko gan var gribēt no komēdijas.

To Save a Life (2009)

Vēl viena režijas debija no ne visai zināma kinematogrāfa Brian Baugh. Filma ir par jaunu skolas superzvaigzni (basketbolists, meiteņu mīlulis) un viņa savu dzīves mērķu ziedošanu, lai paglābtu citus. Filma ir par to, ka tava bezrīcība var ietekmēt tavu līdzcilvēku dzīvi pat tik neatgriezeniski, ka viņi izdara pašnāvību. Un to ko esi gatavs ziedot, lai to novērstu vismaz vienā gadījumā.

The Last Song (2010)

The Notebook” un “Dear John” filmas līdzinieces iet uz urā un top viena pēc otras. Romantiski noskaņotiem īpatņiem šī filma patiks. Gregs Kiners komentārus neprasa, bet manu bērnu, sestdienas rītu zvaigzne Hannah Montana, izrādās spēj ne tikai dziedāt, bet būt arī nopietna un pat iemīlēties. Letters to Juliet (2010) ir no tās pašas sērijas. Jauna depresīva meitene uz vasaru nokļūst pie sava tēva un iepazīstas ar puisi. “Sometimes you have to be apart from the people you love, but that doesn’t make you love them any less. Sometimes it makes you love them more.”

Butterflies (2009)

Mr Safety, LisaNova, DaveDays, OlgaKey, XgobobeanX un Boh3m3 ir YouTube zvaigznes. Un šī ir dokumentālā filma par to kā par tādām virtuālām “slavenībām” var kļūt un kā tas izmainījis viņu dzīves. Filma vinnējusi dažādas balvas. „I’m the most famous person you don’t know.”

1 komentārs pie “Filmas kas jāredz #5”

  • artisare
    30/03/2010 19:06

    Labs sarakstiņš. Dažas es noteikti gribu noskatīties. Būtu forši ja tu šīs filmas un savus vērtējumus/komentārus/recenzijas pievienotu manskino.lv ;)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: