www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Filmas kas jāredz #3

06/11/2009 iekš filmas, filmas kas jāredz

filmas_kas_jaredz_3(500)  Days of Summer (2009)

Holly shit! Šis ir stāsts kā puisis satiek meiteni, bet pirms sākat to skatīties, jums ir jāzina – tas nav nekāds mīlas stāsts. Tā sākās šī filma, lai pastāstītu, kā notiek attiecības piecsimts dienu garumā, no iepazīšanās The Smiths dēļ un beigās pamešanas, jo puisis iemīlās, bet meitenē nē. Sundance 2009 filma.

Tom: What happens when you fall in love?

Summer: You believe in that?

Tom: It’s love, it’s not Santa Claus.

Hachiko: A Dog’s Story (2009)

Never, ever, ever, trust anyone who says they don’t like dogs. Tas ir no citas filmas, pat ar suņiem nesaistītas, bet šī ir Ričarda Gīra viens no jaunākiem nummuriem, uz patiesu stāstu un vecu japāņu filmu balstīts stāsts par suni, kas katru dienu gaida savu saimnieku vakarā izkāpjot no vilciena un vienu dienu nesagaida. Un uzticīgi, pašaizliedzīgi, visai pilsētai par paraugu, gaida deviņus gadus. Iznāks uz Ziemassvētkiem.

Adam (2009)

Patiesi sasniegt otru cilvēku nozīmē, drosmīgi iekļūt nesaprotamā teritorijā, bet rezultāts tevi var atbrīvot. Pat ja šis otrs cilvēks zina, ka no Siriusa (planēta tāda) ir tik un tik kilometri līdz kaut kādai citai planētai, vai leņķus kuros viss notiek projektoriem, bet nezina kā noskūpstīt meiteni un dzīvo savā pasaulē. Stāsts par kādu dīvainu puisi un normālu meiteni, kas parāda, ka arī tiem no divām atšķirīgām planētām var sanākt. Sundance 2009 filma uzvarētāja.

Is Anybody There? (2008)

Miss Litle Sunshine džeki, paņēmuši mazas meitenes vietā puisi, ielikuši veco ļaužu pansionātā, kur sers Maikls Keins tēlo izbijušu burvju mākslinieku vienā no savām labākajām lomām. Un man no šīs filmas reklāmas rullīša skatīšanās sametās tirpas. Man liekas tā vērts ir noskatīties visu filmu. Puika iemācās dzīvot šim brīdim un vecais vīrs salīgst ar pagātni. Protams, uzspēlēts raudāšanas gabals.

World’s Greatest Dad (2009)

Romantiskas vai Sundance festivāla filmas tikai, tad nu lai iet vēl viena. Robijs Viljams jaunā komēdijas un drāmas apvienojumā. Stāts par to ka lietas kuras jūs visvairāk gribat, var nebūt lietas kas padara jūs laimīgu. I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It’s not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

4 komentāri pie “Filmas kas jāredz #3”

 • Mr. Serge
  06/11/2009 14:44

  No visām pieminētajām atceros tikai «World’s greatest dad» un tas bija diezgan neinteresants stāsts ar paredzamu iznākumu, liekot šaubīties par to, vai Viljamsam vispār vajadzētu nodarboties ar filmēšanos drāmās.

 • Anaraka
  06/11/2009 15:03

  Is Anybody There? bija liela vilšanās =[ Maikla Keina vārds piesaistīja uzmanību un lika cerēt uz ko labu, bet nekā. Stāsts nepārliecinošs un neinteresants. Varbūt kāds kko tur ieraudzīja, es ne!

 • Zigmārs
  17/12/2009 11:20

  Worlds greatest dad ir neparasta filma. Tās noskatīšanās atstāj jocīgu iespaidu. Sākot skatīties biju domājis, ka tā būs kārtējā parastā ģimenes komēdija. Filma ir komēdija, bet humors liek nevis smieties, bet pārdzīvot. Filma nav ieteicama “atslābinošam vakaram”. Drīzāk tā ir skatāma, ja meklē kaut ko neparastu (drāmas un komēdiju žanrā). Augstāk minētajam nepiekrītu par Vljamsu – tēls viņam sanāca lielisks.

 • signis
  22/12/2009 16:57

  Noskatījos (500) Days of Summer. Lieliska mūzika, filma pati tāda romantiska, kur cenšas nerādīt to romantiku.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: