www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Fantāzijas futbola līga

22/08/2008 iekš vispārīgi

90. min :(—) Vēl jāspēlē viena minūte
90. min :(ffl) Šodien Zidans ir labākais laukumā
… Pietur bumbu un gaida parterus
… Uzbrukumam pieslēdzas Ronaldo un saņem piespēli
… Labi atstrādāta kombinācija un bumba ir pie Verpakovskis
… Verpakovskis lieliski darbojas ar bumbu pretinieku soda laukumā
… Spēcīgs sitiens!
… Vārtsargs nepaspēj noreaģēt.
… Vārti!!
… ffl 3-2 oth …
… Verpakovskis 13 vārti šajā turnīrā.

ffl.jpg

Lieliskā spēlē lieliska uzvara! Visu spēli mūsējie cīnījās par katru laukuma kvadrātmetru, divas reizes nokļuva zaudētājos, un beigās brīnišķīga Verpakovska un partneru sadarbība, un tiek izcīnīta viena no skaistākajām uzvarām. Pilnīgai laimei stadions pārpildīts un nākamajā sezonā spēlēšana augstākā līgā. Labākais komandas uzbrucējs Verpakovskis treniņos apguvis jaunas prasmes un visiem spēlētājiem perfekta morāle.

Jums liekas pilnīgi neticami, ka Verpakovskis varētu spēlēt kopā ar tādām futbola zvaigznēm kā Zidans, Ronaldo un pie tam pēdējais varētu izvirzīt tieši Verpakovski spēles beigās gūt uzvaras vārtus? Tiešām, pilnīgi neticami tas liktos arī man!

Bet tev ir visas iespējas sapņus padarīt par īstenību. Tev ir iespēja vadīt kādu no vadošām un populārām futbola komandām, nopirkt viņām Verpakovski un likt tam gūt vārtus, redzēt un piedalīties savas komandas izaugsmē, cerēt uz tikšanu Čempionu līgā, uzvarēt un priecāties, zaudēt un bēdāties, spēlēt kopā ar savu darba kolēģi un pilnīgi svešiem puišiem no visas Latvijas.

Tā nav nekāda vienas dienas spēlīte, kuru tu nopērc, uzliec un nākamajā dienā lādējies ka visu datoru piedrazojusi. Šī spēle jau pastāv piecus gadus, kas sākusies ar astoņām komandām un pa e-pastu spēlējamu, līdz nu jau pāri par divsimts komandām ar attīstītu interneta mājas lapu un daudzām, jo daudzām iespējām.

Tu vari komentēt savu spēli un redzēt ko citi domā par to, tu vari piedalīties aptaujās par uzvarētājiem un totolizatorā nopelnīt nedēļas algu, kas jāsamaksā spēlētājiem, tu vari atrasties visu dienu čatā un gvelzt par futbolu un ne tikai, tu vari radīt savu televīzijas pāraidi un apspriest uzvarētājus un zaudētājus. Tu vari uzzīmēt visus savus spēlētājus un nopirkt izsolē jaunus, doties uz koledžām meklēt talantus, un atrast tieši tev piemēroto spēlētāju. Tu vari vadīt valsts izlasi un noteikt, kurš vadīs tavu spēlētāju pārstāvēto izlasi.

Bet tas nav viss. Šī spēle rodas tepatās, šo spēli tu vari padarīt labāku un interesantāku tieši tev. Tagad pat kāds no komandas vadītājiem gatavojas īstenot savu plānu par labākiem spēlētājiem sezonā, tu vari kļūt par transfēru kordinātoru un apstiprināt vai noraidīt darījumus, tu vari piedalīties Futbola ziņu redakcijas darbā un kļūt par aptaujas jautājumu noteicēju, tu vari spēlēt visu dienu un tu vari pāris reizes nedēļā apskatīties kā tad taviem džekiem un komandai klājas.

Šī spēle ir vienkārša, bet var būt arī grūta, ilgstoši zaudējumi, nepareizās prasmes, tukši stadioni un zems reitings, bet šī spēle var vienu brīdi pilnīgi no nekā padarīt tavu dienu priecīgu, likt tev smaidīt un lēkāt pa gaisu, it kā tu pats Verpakovska vietā būtu guvis uzvarošos vārtus.

Paskaties – Fantāzijas Futbola līga. Un pievienojies.

Vai arī lasi Apollo par šo pasākumu.

3 komentāri pie “Fantāzijas futbola līga”

 • Papuass
  25/08/2008 19:33

  hattrick.org nav mēģināts?

 • Signis
  25/08/2008 21:43

  FFL programmēšana notiek te pat un jau piecus gadus manā izpildījumā.

 • Didzis
  28/08/2008 20:09

  FFL the Best….

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: