www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

VSK Noskrien

07/05/2009 iekš vsk noskrien

sm721.jpgPirms pāris nedēļām es skatījos sacensību rezultātus. Liels bija mans lepnums redzot šajā sarakstā VSK Noskrien. Gan godalgotās vietās, gan jauniešu grupās, pie vīriešiem un sievietēm. Virtuālais skrējēju klubs radās gandrīz reizē ar šo blogu, kad daži interesenti sāka uzdot jautājumus, bija raksti par skriešanu un nu jau VSK Noskrien veiksmīgi piedalās sacensībās un pat uzvar, gluži kā kaut kāda sporta skola, vai nopietna skrējēju apvienība.

Ar šo paziņojumu gribētu teikt, ka VSK Noskrien ir uzsācis patstāvīgu dzīvi savā vietnē, kur visi skriet mīļotāji var reģistrēties, pievienot savus rakstus, komentēt esošos un iegūt daudz un interesantus draugus skrējējus. Uzzināt par nākamām sacensībām, noskaidrot kā izvairīties no ceļu sāpēm vai vienkārši nodrošināt to ka sacensību pieteikumā pie komandas ar lepnumu varēsi ierakstīt – VSK Noskrien.

VSK Noskrien ir trīsdesmit biedru un tu vari arī par tādu kļūt, lai arī varbūt nekad mūžā neesi skrējis. Tas tev pat neuzliks nekādus pienākumus skriet. Biedri ir piedalījušies neskaitāmās krosa sacensībās, pusmaratonos un maratonos. Pat uz kontinenta otru galu ir braukuši pārliecināties par sevi un priecējuši citus VSK Noskrien biedrus un interesentus.

Šajā blogā turpmāk rakstīšu par skriešanu tikai savus personīgos pārdzīvojumus un turpināšu iesākto – trīs gados noskriet maratonu. Vēl divi gadi man ir. Bet viss par citu VSK Noskrien biedru panākumiem, pasākumiem un sacensībām turpmāk lasiet http://www.noskrien.lv

noskrien.jpg

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.

1 komentārs pie “VSK Noskrien”

  • Mošķis
    07/05/2009 20:11

    Apsveicu Signi ar noturēšanos skrējēju rindās! ;) Ceru ar Tevi pamačoties RM :)

    Kā vispār Imantam sokās? Līdz šim brīdim tā ar neesmu manījis nevienu viņa ierakstu :)

Atstāt komentāru

-