www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Seriāli #2

03/12/2011 iekš filmas

Seriāliem ir divi būtiski trūkumi – tie tik nenormāli aizrauj, ka nekas cits uz pasaules neinteresē un kādas sērijas vidū tev šis seriāls apnīk, un vairāk neskaties ne epizodi. Tad nu padalīšos ar dažiem seriāliem, kuri man jau ir apnikuši.

Chuck (2007-)

Katra džeka sapnis ir zināt pilnīgi visu un, ka viņu vienmēr izglābj skaista meitene. Seriāls ir par tieši tādu džeku. Viņam galvā nokļūst visi “pilnīgi slepeni” dokumenti un tad nu katrā sērijā ir viens un tas pats šablons – džeka “smadzenes” sazīmē kādu slikto, īstie aģenti dodas to neitralizēt, džekam jāsēž malā, bet viņš to nedara un netīšām visu nokārto. Simpātisks ir džeka naivums attiecībās un pilnīgi kolosālas epizodes ar frīkiem elektropreču veikalā. Un, protams, un vispār mūzika.

Dexter (2006-)

Sevi cienošs seriālu sekotājs noteikti zina kas ir Deksters Morgans. Populārākais sērijveida slepkava Amerikā. Es līdz Deksteram nokļuvu sarežģīti. Sen atpakaļ redzot Zelta globusa nomināciju vājprātu ieguvu pirmo sezonu un… neatradis subtitrus neko nespēju saprast. Un asinis par daudz. Bet tad izlasīju grāmatu no kuras tad arī radusies šī pirmā sezona. Ievērības cienīgi ir brāļu Licht komponētie gabali.

Bored to Death (2009-)

Meitene pamet džeku, jo viņs visu laiku dzer baltvīnu, pīpē zāli un raksta savu otro grāmatu, kuru nekādi nevar uzrakstīt. Viņš aiz bēdām ieliek sludinājumu, ka piedāvā savus privātdetektīva pakalpojumus. Un jautrība var sākties. Viņam palīdz labākais draugs komiķis, kas zīmē savus varoņus ar milzīgiem locekļiem un ar seksu apsēsts sešdesmit gadus vecs žurnāla redaktors.

Misfits (2009-)

Jā kādā seriālā ir perfekti piedomāts pie mūzikas, tad tas ir šis seriāls. Un rupjš, seksuāls, varmācīgs un angļu melnais humors. Seriāla sākumā notiek mistiska vētra un pilsētā parādās… supervaroņi ar īpašām spējām. Piemēram, viens spēj kustināt pienu. Ir arī labākas spējas – telepātija, superseksualitāte, nemirstība, kļūšana neredzīgam un laika patīšana atpakaļ. Sākumā gan dažas spējas tā pēc paša vēlmēm nemaz nevar pielietot. Tad nu seriāla varoņi cenšas ar to visu tikt galā. Žel gan, ka trešajā sezonā no seriāla aizgājis tā eksemplārs.

New Girl (2011-)

Klasisks attiecību smejamais gabals. Kāpēc tāds būtu jāskatās? Zooey Deschanel dzied ir galvenā varone un viens no džekiem ir spēlējis basketbolu Latvijā. Meitene izšķiras un īrē istabu kopā ar trim džekiem. Par to arī stāsts.

3 komentāri pie “Seriāli #2”

 • smartbsolutions
  05/12/2011 06:10

  paldies par forsajiem aprakstiem – deva idejas :)
  dexter un chuck skatisanas priekos mani ievilinaja vira kungs – dexteri tapat likas daudz par daudz asinu, bet sakot sekot lidzi – ir interesanti – un vel tas, ka Dexter ar savu seriala masu dzive ir (vai bija) virsa ar sievu :) savukart, chuck man ari vislabak patik vina draugs no elektroprecu veikala un visas to friku izdaribas – tiesam smiekligi :)
  es saja sezona priecajos ari vel par “Two Broke Girls” un turpinu skatities “Big Bang theory” – pirmais vienkarss un smejams – otrais mans favorits jau laikam divus gadus :)
  gimenisks un smiekligs ir “Middle” (varbut nosaukumu nerakstu pareizi) – par amisu vidusmera gimeni, bet dikti aspratigi uztaisits un mazais puika ir genials :)

 • SairaM
  11/12/2011 14:19

  Jāa .. pldess. Es pēc amīšu tendenciozi patriotiskā ‘Battlestar Galactica’ tā arī vēl neko prātīgu savai gaumei neesmu atradis. bet Misfits gan izklausās labi (nedaudz līdzīgi http://superuseless.blogspot.com/ :))

 • Laura
  13/12/2011 02:57

  Manā topā ir Desperate Housewives, Raising Hope, New Girl.

Atstāt komentāru

-