www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Mīkla. Pasaules liktenis tavās rokās

12/09/2008 iekš mīklas

safe.jpgGatavojot vienu rakstu un domājot par tā ievadu, konstatēju, ka esmu radījis mīklu. Varbūt ne tik interesnatu kā Asmo blogā intelektuālie jautājumi un ne tik sarežģītu kā Sivna vēstule no cietuma, bet tomēr mīkla. Ceru ka galvas lauzītājiem uz brīdi apgrūtināšu dzīvi un tā liksies interesanta. Tā kā šī man ir pirmā mīkla, tad jauno BMW džipu vai 77 jaunavas balvā nesolu, tā teikt gribi mini, gribi nemini. Vienīgi varu katrā trešajā savā bloga ierakstā minēt pirmā atminētāja vārdu un atjautīgo prātu.

mikla_small.jpg

Tad nu tā. Mīklas mērķis ir atvērt seifu pilnu ar naudu, baudu un graudiem. Seifam ir viena simbola kods un viena minēšanas reize. Tu esi nokļuvis šajā telpā kur ir seifs, bilžu galerija pie sienas un līdzko kods nepareizs, tā viss uzsprāgst, sagrūst un pasaules gals klāt. Nav nekādu asprātīgu veidu iekļūt seifā ar maģijas, uzspridzināšanu vai savādāku humora pilnu veidu. Tikai un vienīgi koda uzminēšana un ievadīšana. Kods var būt gan liels, mazs burts, gan cipars.

Uzdevuma atvieglošanai bilžu varoņi pie sienas ir gan Bizantija imperatori, gan mūsdienu dziedātājas, tenisa zvaigznes un pasaules rekordisti sprintā, prono zvaigzne un orķestra diriģents, slaveni hokejisti un Spānijas karalis.  Ja jums nevedīsies ar minēšanu, tad došu mājienus uz šīm personām precīzāk. Tā kā sienas ir nenozīmīgas, tad visa koda būtība slēpjas šajās bildēs. Tās nocelšana no sienas nedos nekādus bonusus. Uzlikšana atpakaļ arī nē. Veiksmi, mister Gorski.

8 komentāri pie “Mīkla. Pasaules liktenis tavās rokās”

 • digimons
  12/09/2008 13:06

  Liekas, ka vai nu lielais F vai lielais C ir tā pareizā kombinācija, jo tādi burti figurē gleznās redzamajos personāžos, tomēr, ja viss uzsprāgs tad negribās riskēt, izvēloties vienu no šiem :D Tiesa, es jau arī tikai 9 no viņiem zinu!

 • Signis
  12/09/2008 15:20

  Uzsprāgi!
  Bildēs redzami ir John II Komnenos, Cesare Borgia, Fiona Apple, Clara Schumann, Catalina Cruz, Fabio Cannavaro, Goran Ivanišević, Michael Johnson, Titus, Dante Alighieri, Tupac Shakur, Dorothy McGuire, Joe Pasternak, Philip II, Harry Lumley, Leopold Stokowski

 • Kaspars
  12/09/2008 21:45

  Vai tik nav sakars ar šo cilvēku raksturiem, īsti neiedziļināšos, bet teikšu – L

 • Signis
  13/09/2008 00:58

  Arī tu iznīcināji šo pasauli.
  Visi šie cilvēki ir dzimuši vai miruši 13. septembrī. Manā dzimšanas dienā.

 • himena
  13/09/2008 11:46

  Nu es likšu uz to, ka kods ir cipars 5!

 • 0__0
  15/09/2008 00:06

  Sveiciens pagājušajā pasaules iznīcināšanas dienā!
  Visai oriģināls atzīmēšanas veids :)

 • Signis
  15/09/2008 07:16

  Cipars 5 arī nav glābējs, bet jau tuvu. Visi dzimušie 13. septembrī ieslēdz un mirušie savukārt izslēdz.

 • Signis
  15/09/2008 16:26

  Salieciet visu dzimušo vietā 1 un mirušo 0, pirmo rindu saskaitiet ar otro un iegūsiet kodu. Bināro kodu simbolam. Lai šo radītu izmantotas divas Wiki lapa – binārā sistēma un 13. septembra notikumi, dzimušie un mirušie

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: