www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Locekļa palielināšana

14/02/2011 iekš vispārīgi

Sievietes mīl vīriešus. Ne velti ir radies teiciens, ka izmēram neesot nozīmes, bet pat arodvidusskolu nebeiguši vīriešu kārtas pārstāvji sapratīs – tapa kārtīgi turēsies, ja tā būs lielāka par caurumu. Un šeit sākās sievietes misija. Kā tajā dziesmā – viss kas vajadzīgs ir mīlestība. Bez mīlestības negriež nazis ass. Ar mīlestību jūra un tas tur līdz ceļiem. Bet bieži vien ar to nepietiek.

Uz ceļiem var redzēt, ka dažiem vīriešiem šķiet, ka locekļa izmēra palielināšana ir  vienkārši risināms uzdevums. Bet ne velti visus jautājumus zem jostas vietas sauc par delikātiem. Un risinājumi nebūt nav tik vienkārši, ka braukšana pie sarkanās gaismas, sastrēgumu apbraukšana pa pretējo pusi vai ietvi, vai nedod dievs – motocikla iegāde. Pozitīva iznākuma vajadzībā braucot ar V8 dzinēju ievērojot satiksmes noteikumus un cienīt citus braucējus ir nepieciešamība. Tā pat kā mīlestībai, loceklim vajag godīgumu.

Iespējams man ir paveicies, bet tik un tā manas  dzīves laikā ir bijusi vajadzība pēc šāda veida risinājuma. Dažreiz gan tie beigušies visai neveiksmīgi. Piemēram, ar video kameru. Ja kāds grib nopirkt video kameru mājas vajadzībām, tad viņš ir idiots. Neuztveriet to personiski, jo tieši tāds idiots biju es. Par to naudu ko iztērēju, tajā laikā varēja apkārt zemeslodei apbraukt. Toties tagad man „kaut kur, nezin kur” ir daži ieraksti, kur mazs bērns mēdās. Vai piemēram, ar radio vadāmām mašīnām. Tagad uz to skatoties, tas drīzāk bija bērnības traumu ārstēšanas pasākums un nekāda sakara ar locekli.

Bet ir veidi kas priekš manis strādā. Savā ziņā šo manu pieredzi varētu izmantot sievietes, lai saprastu, kas tad ir tas, kas vīrietim traucē būt labam dejotājam. Kas liks viņam izgriezt krūtis, staigāt kā pašpārliecinātam gailim un citu vīriešu sabiedrībā ar sevi lepoties. Un, mīļās dāmas, nekas tā nepalielina vīrieša locekļa izmērus, ka jūsuprāt nenoderīga, pārmērīgi dārga, spīdīga manta. Tieši tā pat kā jums simtu piecdesmitā kleita.

iPhone


Šis veids atbilsts gandrīz visām īpašībām – liels, dārgs un… eksistē mazāki un lētāki risinājumi. Pie tam, tiem kam problēmas ir lielākas, ik pa laikam iznāk vēl spožāki, vēl krutāki un vēl dārgāki iPhone telefoni. Bet šo iekārtu var izmantot arī citām lietām. Man patīk, ka varu saslēgt savu Gmail kontu ar telefona adrešu grāmatu, bērnudārzā pie sienas piespraustos bērna mākslas darbus varu nofotografēt un ieblogot. Pokeri iemācījos spēlēt pateicoties šim aparātam un saviem serveriem varu pieslēgties no kroga.

Forerunner 305


Iekārta sagādāja manam blogam publisku apspriešanu dēļ gulēšanu ar to. Bet tā, ikdienā es to izmantoju citiem mērķiem. Tie kam ir muskuļainas rokas, lielas pakaļas vai spīdīgi sporta tērpi (vai arī līdz ceļiem) uz sporta klubu iet tādi kā ir. Man nākas uzlikt pulsometru. Kā arī skrienot ar šādu aparātu uz rokas, var uzzināt kur atrodies, cik ātri skrien un sacensībās ik pa laikam zīmīgi paskatīties cik tad esi jau noskrējis. Šo var izmantot arī Geocaching ekspidīcijās.

Canon PowerShot


Tie kas nemāk fotografēt pērk pēc iespējas dārgāku tehniku, visādus pričendāļus un viesībās ierodas apkrāvušies tā, ka viņus apskaustu neliela fotostudija. Un pēc tam bildes ar sarkanām acīm liek draugiem.lv galerijās. Tie kas māk un zina ko, spēj bildes uztaisīt ar kurpju kasti. Šis fotoaparāts esot pats krutākais no tiem, ko var izmantot pilnīgi stulbeņi, bet arī dažiem profesionāļiem šāds aparāts stāv fotosomā. Lūdzu neuztvert nepareizi, bet man ir arī otrs fotoaparāts. Kāds tas ir es neteikšu, lai neuztvertu nepareizi.

iPod Shuffle


Reiz man bija mazs zils draudziņš, bet kad viņš pazuda, es biju ļoti sabēdājies. Skrienot es klausos mūziku. Pēdējā laikā no mūzikas es esmu pārgājis uz vēsturi un uzzinājis tika daudz kā jauna. Piemēram, ka Budu, Jēzus, Konfūcijs un Sokrāts nav sarakstījuši nevienu grāmatu, vai slavenais pirmā maratona skrējiens bija drusku savādāks, nekā par to stāsta. Un ar šo ir baigi vienkārši. Piespraud un skrien. Ilgi gan tā nepaskriesi, bet var piespraust jebkur. Bet kā jau katrai delikātai procedūrai, šeit arī ir ēnas puses – iTunes.

Kindle


Šis ir pēdējais modes kliedziens. Izrādās, ar šo locekļa problēmu sirgst lielākā daļa Latvijas blogeru un izskatās, ka šis ir risinājums kas strādā. Slavas dziesmas Amazon Kindle tiek dziedātas viena pēc otras. Un man ir jāpievienojas. Grāmatas es lasu jau gandrīz trīsdesmit gadus un neviena man nebija uzkritusi uz sejas (aizmiegot lasot). Kindle to izdarīja otrajā dienā.

15 komentāri pie “Locekļa palielināšana”

 • asmo
  14/02/2011 11:23

  Un Alienware portatīvais spēļu dators vai vismaz iPāds? :D

 • pofig
  14/02/2011 11:30

  Labs rakstiņš… :)
  Tikai kas tam foto ir tik īpašs…?

 • signis
  14/02/2011 14:21

  Asmo, Wii Nintendo nepieminēju, bet tas drīzāk uz bērniem iedarbojas. iPad es gan neredzu lielu atšķirību no iPhone, ja nu vienīgi piezvanīt neviens nevar un iztraucēt.

 • signis
  14/02/2011 14:23

  pofig, šo fotoaparātu iegādājas profesionāli fotogrāfi mājas vajadzībām. Gan muļķim viss automātiski, gan profiņam var visu ko saregulēt un RAWos sabildēt.

 • doronike
  14/02/2011 20:45

  Mani iespaido tie vīrieši, kuri ir spējīgi ne tikai nopirkt augstminētos daiktus, bet arī veiksmīgi tos izmanto ikdienā; tas manās acīs viņiem tiešām kaut ko palielina.
  P.S. Sen jau nemulstu no vīriešiem, bet tehnikas izvēlē visbiežāk jūtos kā naiva kaza. Esmu sirsnīgi pateicīga visiem vīriešiem, kuri man palīdz izkļūt no šī nelāgā stāvokļa :)

 • Kni
  14/02/2011 22:02

  Glauni izskatījās, kad es šo darbā atvēru. Sistēmā virsraksts noteikti vāca man kredītpunktus :D

  Raksts lielisks.
  Varbūt mazliet labāk ar humora devu vismaz šodien jūs sapratu.

 • Osis
  14/02/2011 22:50

  Eu, nesakiet, ka šis bija domāts nopietni. :( Ļoti lūdzu – nesagraujiet manas pēdējās ilūzijas par cilvēci!

 • Kni
  14/02/2011 23:08

  Osi, nesatraucies. Man domāt, ka te viss ir tik nopietni, cik nopietni katrs vēlas ko uztvert. Tas gan ir nopietni =)

 • Armands
  15/02/2011 09:49

  Es, droši vien, būšu pēdējais, kurš to kindli nopirks. Tad, kad visiem pārējiem būs, un amazonā drukātās grāmatas vairs nepārdos. Jo man viens no “pagarinātājiem” ir grāmatplaukts pilns ar grāmatām.

  Bet par iTunes taisnība – sačakarējuši labu mp3 spēlētāju. Tāpēc man iPods jau ilgi stāv atvilknē visu aizmirsts. Reizi gadā uznāk sirdsapziņas pārmetumi, tad viņu, ar pilnīgi nosēdušos bateriju “atpumpēju”… un atkal uz gadu atstāju mierā…

 • Antuanete
  15/02/2011 17:12

  Cik burvīgi uzrakstīts :)

 • Egils
  26/02/2011 18:25

  Labs raksts priekš SEO, pozīcija arī jau laba uz “locekļa palielināšana” :)

 • SairaM
  16/03/2011 21:11

  Lol un cūkijs par pēdējo teikumu :D :D :D … bet jā .. es ar par šo esmu domājis ne reizi vien, jo divistabniekā, kurā jau tā ir daudz plašu, tamborēšanas projektu un visādu citādu lietu … grāmatu plauktam vietas … nevaid.

 • Signis
  16/03/2011 21:21

  Nākamais raksts būs par mīkstu locekļa palielināšanu. Par software…

 • Mēnessmeitens
  27/04/2011 15:04

  :) tik labi un patiesi, vismaz par fotoaparātiem. Tik daudzi cenšas nopirkt spoguļkameras nemākot fotografēt pat ar ziepjutrauku (man nepārmest, mans spoguļkamera bija dāvana! :) ). Vot es gribētu redzēt, kā cilvēki dzīvotu bez fotošopa, kā agrākos laikos, fotografējot uz filmiņām! ;) Es mierīgi varētu! :)

 • Jurchikls
  22/07/2011 18:02

  Nu tur jums pie Dr Artura jaiet garinaat tos locekljus, nevis tuftaa naudu tereet ;)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: