www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Ko vēlas sieviete Ziemassvētkos?

16/12/2010 iekš padomi

Esot vīrietim ir pavisam vienkārši zināt, ko tad vīrietim varētu uzdāvināt Ziemassvētkos.  Arī pats vīrietis zina ko viņš grib, tikai iespējams nekad un nevienam to neteiks. Sievietēm pašām škiet, ka nu viņam jau var uzdāvināt simts un vienu dažādu dāvanu,  ja vien vīrietis par to padomātu, bet bieži vien viņas pašas nemaz to nezina. Kas tad ir tas, ko viņas patiešām vēlētos. Šeit būs  padoms, kā tad vīrietim tikt galā ar šo kutelīgo situāciju. Pašu sieviešu dots padoms.

SPA procedūras


Katra sieviete grib sajusties īpaša un ja viņas atturīgais vīrietis uz to nav spējīgs vīrišķīgu lietu dēļ, tad dāvanu karte SPA ir labs risinājums. Vai elegantākā gadījumā viss sarunāts – laiks, procedūra, vieta, aizvešana un atvešana. Protams, sieviete novērtēs arī tavu uzupurēšanos un atļaušanu uz sejas uzlikt zāļu masku, esot kopā ar viņu. Ir pat tādas vietas, kur abus divus reizē ietin plēvē. Pat pēc vīriešu standartiem saprotams, ka romantikas tur nekādas, lai arī cik daudz sveces tiek iedegtas. Bet sievietei patiks. Pat vienkārša masāža.

Abonements un biļetes


Sporta klubs, solārijs, jogas vai deju nodarbības, skaistumkopšanas salona manikīrs, pedikīrs. Pie tam, ja tas viss ievilksies līdz vēlam pavasarim, katru reizi kad viņa dosies to izmantot, atcerēsies un padomās par tevi, lai arī kāds sūda brālis tu būtu. Starp citu, sievietes minēja arī žurnālu abonementus. Man to nesaprast, bet sava Ievas Virtuve  ir sava. Tā pat liela daļa sieviešu priecātos par vīrieša iešanu līdz uz teātri un labprāt saņemtu tādu dāvanu. Teātris, balets, koncerts un abiem kopā.

Smaržas


Šis ir advancēts variants. Katrs vīrietis zina, ka smaržas sievietei nekad nevar būt par daudz, bet bieži vien palaiž garām būtisko faktu, ka smaržas nav domātas viņam, bet gan sievietei pašai. Viņa būs tā, kas lielāko dienas daļu pavadīs ar tām kopā. Smaržas var dāvināt tikai gadījumā, ja zina precīzi kādas. Sievietes mēdz uzsēsties uz vienām smaržām un novērtēs arī otru pudelīti, jo smaržas mēdz būt dārgas un pašai priekš tām var nepietikt. Vienkāršāks risinājums var būt Madara cosmetics dāvanu karte.

Ceļojums


Sievietēm patīk izrauties no ikdienas un ceļojums ir viens no veidiem kā to panākt. Pie tam dāvinot ceļojumu tu apdāvini pats sevi. Nebūt nav prasība pēc kaut kā tāla un eksotiska. Galvenais ir, lai otrs būtu rezervējis šo laiku tikai viņai un tā jau ir tā galvenā dāvana. Pasūti viesnīcu Liepājā, nokārto nakti bez bērniem un ejiet ballēties, aizbraucat ar prāmi uz Stokholmu. Vai ja tev maks atļauj, varu ieteikt superīgus apartamentus Gardas ezera krastā.

Rotaslietas


Sieviete, katru reizi ieliekot auskarus, atcerēsies par dāvinātāju. Ja nu vīrietim prāts nesas uz rotaslietām, noteikti vajag noskaidrot sievietes gaumi. Nevis stereotipiski domāt, ka visas sievietes kāro pēc zelta rokassprādzēm. Tā nav. Ir sievietes, kas nēsā tikai sudrabu un ir tādas, kurām nemaz ausīs nav auskariem vajadzīgo caurumu. Šeit sajaukšana var dārgi izmaksāt. Kādas sievietes ideālā dāvana būtu rota ar mazu, personisku gravējumu vai zilonis no Kni.

Veļa


Skaista apakšveļa vienmēr noderēs. Lai arī veļa, ko izvēlētos vīrietis, būtu vairāk domāta pašam vīrietim un tāpēc es liktu lietu sarakstā ko nevar dāvināt, mani pārsteidza sieviešu vēlme pēc tās. Sarkanu, izsmalcinātu apakšveļu, lai būtu seksīgāki Ziemassvētki. Tikai jāatceras, ka šeit var sanākt nelāgi. Forši, ja vīrietim liekas, ka sieviete ir mazāka, nekā ir, bet veļā būs jāstaigā viņai un sasodīti spiedīs. Kā arī praktiskas sievietes valkās tikai praktisku veļu. Ja es izvēlētos šajā jomā dāvināt, tad dotos uz SockBox veikalu un komplektētu dāvanu tur.

Kopā būšana


“Kādu siltu, klusu mājiņu meža vidū, kurā dzert vīnu un ēst piparkūkas lūkojoties kamīnā, pēc pikošanās slapjās kājas sasildīt pirtiņā un no rīta mosties sajūtot kafijas smaržu. Tātad es gribētu, lai man uzdāvina nedēļas nogali divatā ar mīļoto cilvēku, kādā skaistā vietiņā.” Es nekad to nespētu iedomāties, bet ir sievietes, kas to vīrieti, kurš reiz viņu aizvedīs uz Vincentu, pa taisno iekļaus svēto kārtā. Sievietes arī nesmādēs paša vīrieša kulinārās izpausmes, pilnīgi vienalga kur – mežā vai pie skaisti saklāta galda. Sieviete sportiste noteikti priecāsies par dāvanu, kura būs solījums pavadīt viņu visos treniņos un sacensībās.

Kaut kas paštaisīts


Ja tu esi džeks kas traukus nemazgā, jo džeki traukus nemazgā, tad uzdāvini viņai ar roku rakstītas trauku mazgāšanas parādzīmes, kas nozīmētu, ka to uzrādot – tu mazgā traukus. Vai izved suni, noslauki bēram pakaļu, vai vienalga kas, ko tu parasti nedari, jo esi vecis. Sievietei pietiks ar roku rakstīta mīlestības vēstule, būšana ar viņu Ziemassvētkos, paštaisīta piparkūku mājiņa vai nemākulīgi grebta koka karote priekš kopīgiem vasaras pārgājieniem. Patiesībā pat par mazu nieciņu, ko vīrietis būtu sagādājis, ja vien tas būtu ar kādu domu un sieviete saprastu, ka tas ir īpaši viņai.

„Pagājušajā gadā, kad manam vīram nebija darba un līdz ar to naudas, viņš man uzdāvināja pasaules karti, uz kuras bija uzlīmētas manas fotogrāfijas valstīs, kurās esmu bijusi. Nu jau to aizpildām kopā ar vīru – ar kopīgajām bildēm. Nemūžam nebūtu iedomājusies, ka es kaut ko tādu gribu, lai man uzdāvina. Bet tā bija ļoti iepriecinoša dāvana.”

Vājības


Katrai sievietei ir savas vājības un vērīga vīrieša problēmas līdz ar to ir atrisinātas. Kā atrast sievietes vājību? Pavisam vienkārši. Paskaties apkārt un ar gaužam matemātisku aprēķinu noskaidro, kas viņai ir visvairāk. Kurpes. Lūk vājība. Šalles un lakati. Bingo. Kulinārijas grāmatas. www.amazone.com būs vieta kur meklēt dāvanu. Respektīvi, ja sievietei ir simts un viena kurpe vai šalle, tad viņa vairāk priecāsies par simtu otro un nevis pirmo lietussargu. Ir sievietes, kuru vājības nav saprotama, tāpēc trāpīšana ar makškeri vai kaut ko no šī veikala ir augstākā pilotāža. Vēl vienas vājības apmierināšanai var derēt naudas ieskaitīšana PayPal kontā, lai viņa varētu iepirkties eBay.

Praktiskas lietas


Sievietēm nedrīkst dāvināt praktiskas lietas, jo, piemēram, pannu vispār ir bīstami dāvināt, jo kādu dienu pats dāvinātājs var norauties ar šo pašu pannu. Bet sievietes ir praktiskākas par mums vīriešiem un viņas Ziemassvētkos tik un tā priecāsies par  iPod, iPhone, iPad, snovborda dēli, slēpēm cieto disku fotogrāfijām, pat smalku gludekli un jaunu gludināmao dēli. Jaunām brilles, somu, zābakiem, virtuves pričendāļiem, grāmatām. Labu, krutu matu fēnu ar sievišķīgu dizainu, dāvanu karti trauku veikalā. Mīkstu un siltu halātu pēc vannas. Pudeli ar Rulandské šedé vīnu, jaunās Laimas konfektes ar melno balzāmu, dārgus gardumus. Sievišķīgus gadžetus, kas padara sievietes dzīvi jaukāku. Piemēram, epilatoru.

“Labāk, lai aizved uz mežu, uzkurina ugunskuru un pagatavo man kaut ko. Kaut vai mizā ceptos kartupeļus, kādu gaļas gabalu. Dzīres mežā taču būtu vareni! Tēja no termosa, ugunskurs/kamīns, gards ēdiens un šitam klāt noteikti būtu labs laiks. Pēc tā visa vajadzētu uzrīkot braucienu ar ragaviņām, jo tas nav darīts gadiem un visu beidzot dāvanu varētu skaisti papildināt nakšņojot kādā meža namiņā. Es ticu, ka šis viss ir realizējams! Lietas nolietosies, noputēs, savukārt atmiņas vēl ilgi sildīs un galu galā pats būs priecīgs.”

“Galvenais dāvināt ar apdomu, respektu un nekādus putekļus krājošus knibuļus mazās gliterainās kastītēs ar rozā un pūkainām bantītēm. Nedrīkst nedomāt par dāvanas iesaiņojumu. Sievietes ļoti kaitina dāvanu maisiņi, briesmīgie spīdīgie pušķi uz dāvanām un rozā iesaiņojamie papīri. Dāvainai un dāvanas izskatam 100% ir jāpatīk pašam dāvinātājam.”

“Sievietei Ziemassvētku vakarā nav vajadzīgs nekas vairāk kā mīlošs vīrietis blakus un sajūta, ka Ziemassvētku vakars ir nozīmīgākais, priekpilnākais un gaišākais visā gadā, bet šīs sajūtas diemžēl grūti radīt bez palīglīdzekļiem – svecēm, vīna vai šampanieša, mantiņām eglītes zaros, lieliskām vakariņām.”

Vienā teikumā to visu apkopojot, sievietes grib attieksmi. Lai arī kāda būs tā dāvana, cik dārga, rūpīgi iesaiņota vai ekskluzīva, ja tu to nebūsi dāvinājis no sirds, viņas prieks to saņemot var nebūt īsts. Bet, protams, Ziemassvētki ir tikai viena diena gadā un ja tu esi bijis foršs džeks visu gadu, tad žagarus no savas sievietes tu nesaņemsi pat tad, ja uzdāvināsi viņai tikai buču. Bet no sirds.

P.S. Paldies visām meitenēm, kuras uzrakstīja Ziemassvētku vecītim.

19 komentāri pie “Ko vēlas sieviete Ziemassvētkos?”

 • Agnese
  16/12/2010 12:49

  Var jau būt, ka citām patīk, bet, manuprāt, uzdāvināt dāvanu karti ir visbezgaumīgākais un visbezpersoniskākais, ko mans Vīrietis varētu man nodarīt. Pat ja dāvanu karte būtu no mana visvismīļākā veikala, spa utml. par nenormāli lielu summu, es vienalga justos, ka viņam nebija laika un vēlmes izdomāt kā mani patiešām iepriecināt. Tas ir tas pats, kas iedot naudu un teikt “Liec man mieru, izdomā pati!” Vārdu sakot, atpirkties. Bet man taču gribas, lai Viņš būtu padomājis, izdomājis, sarūpējis un pārsteidzis:)

  Bet cik sieviešu, tik viedokļu.

 • IlzeZee
  16/12/2010 13:52

  Manuprāt, ZSvecītis ir uztvēris galveno domu :)

 • Linda
  16/12/2010 14:37

  Noteikti balsoju par ‘kopā būšanas’ dāvanām! Man vienmēr ir paticis, ka dāvanā ir kaut kas tāds, kur man pašai ir jāpiedalās un kaut kas aktīvi jādara :) Jo oriģinālāk, jo labāk….!! Un nekad neiebilstu pret rotaslietām ;)

 • ..tratā
  16/12/2010 15:39

  vai tad sockbox nav zeķu veikals?

 • Anna
  16/12/2010 15:43

  Parēķinot naudiskā izteiksmē secināju, ka uzturēt attiecības ar sievieti ir lētāk kā uzturēt tās ar vīrieti.

  Meklēju draudzeni. :)

 • Kni
  16/12/2010 18:55

  Ļoti trāpīgs apkopojums ar veselīgu devu ironijas.
  Es varētu izstāstīt savu versiju par to, kāpēc nevajadzētu dāvināt saimnieciski praktiskas lietas. Tās parasti pēc tam lieto visi un nav personiskuma faktora. Dāvināt veļas mašīnu, kur visa famīlija pēc tam mazgās vešu.. pff… dāvināt putekļu sūcēju.. tas vispār hārdkors. Dāvana modernai raganai – sēdies virsū un laidies. Šādas lietas jāiegādā ikdienā un nevis svētkos.

  Šis taču ir mirklis, kad sievietei var likt justies kā patiešām sievietei (nevis cepējai, vārītājai, trauku mazgātājai ar lielisku inventāru) un redzēsiet, vīrieši, tas atmaksāsies, kad viņa pateicībā jums murrās azotē.

  Kad biju uzrakstījusi savu vēstuli Ziemassvētku vecītim, nodomāju, ja nu tomēr vīrietim nav fantāzijas, tad lai uzdāvina Mac datoru vai Canonu :D :D :D (man šobrīd noderētu abas lietas)

 • zemene
  16/12/2010 19:31

  Oi :(
  Es kā sieviete saku, ka negribētu saņemt gandrīz nevienu tādu dāvanu. Gandrīz nevienā no aprakstītajām kategorijām.
  Spa – pilnīgi garām! Es apvainotos.
  Abonements un biļetes – nu, vaaarbūt, bet visticamāk, ka es dabūšu to biļeti uz kaut ko, uz ko es ne pārāk kāroju, un tas tikai pasvītros to, ka nav biļetes uz to, ko es patiešām kāroju.
  Smaržas – tur tik milzīga iespēja nošaut garām, ka…. vārdu sakot, nē. Nē, nē, lūdzu, nē. Savukārt vēlreiz saņemt tādas smaržas, kas man jau ir – garlaicīgi.
  Ceļojums – tas gan der. Tur nevar nošaut greizi. Kaut gan, hmmm, var jau gan! Ja tas ceļojums paredz, piemēram, nakšņošanu teltī – labāk nevajag.
  Rotaslietas – negribu “ziloni no Knī”. Gribu tikai to, ko pati gribu. (!) Viss cits būs vairāk vai mazāk garām.
  Veļa – tieši tas pats. Veļa ir jāuzlaiko.
  Kopā būšana ir jauki, bet es to īsti neuztvertu kā dāvanu. Nē, nu, bet tas vēl OK.
  Kaut kas paštaisīts – nu nezinu. Ir jābūt nu ļoti prasmīgam un pārliecinātam, lai šāda dāvana nebūtu garām. (Protams, ka, ja man uzdāvinās kaut ko paštaisītu, es smaidīšu un teikšu, ka man baigi aptīk. Bet iespēja, ka es nebūšu spiesta melot, ir niecīga.)
  Vājības – skat. tekstu pie rotām.
  Praktiskas lietas – aizvainojoši. Pat ļoti aizvainojoši.

  Var rasties pamatots jautājums – ko tad dāvināt?! Vienmēr var dāvināt kaut ko garšīgu vai kādu skaistu, bet neobligātu lietu (bilžu grāmata par man interesējošu tēmu, lietišķās mākslas darinājums interjeram, puķu pods u.tml.). Vai arī – nevajag neko dāvināt. Bet gan paprasīt, kā viņš var palīdzēt sievietei. Un to arī izdarīt, ko viņa lūdz. Tieši un precīzi to.

 • gerdu
  16/12/2010 20:00

  ai, zemene, dažādas sievietes, dažādi viedokļi, jo man atkal kopā būšana, paštaisīts, domāts- uhhh, vislabākais, ko var izdarīt!

  Man dikti patika raksts! Paldies, Signi!

  un citi vīrieši- klausiet Signi, viņš taču tēloja vecīti jūsu dēļ :)
  galvenais jau turēt acis vaļā un just, kāda tad katram tā sieviete ir un ko vēlas, tad arī nenošaus greizi :)

 • Antuanete
  17/12/2010 11:42

  Es varu pievienoties pašsaprotamajai atziņai “cik sieviešu, tik viedokļu” – man, piemēram, galīgi nebūtu iebildumu, ja dāvinātu praktiskas lietas, no tām, kuras man tiešām vajag, bet visu laiku žmiedzos nopirkt. To pašu putekļusūcēju, piemēram :) Savulaik esmu saņēmusi dāvanā arī sporta apģērbu, kuru valkāju joprojām un ar labu vārdu pieminu dāvinātāju. Tāpat arī dāvanu karte, ja piemērotā veikalā, mani nekādā ziņā neaizvainotu (jo svarīgi ir, lai vīrietis zina, ko tieši man gribētos iegādāties)
  Tā ka – pazīstiet savu sievieti, un nebūs jālauza galva!

 • une
  17/12/2010 13:45

  Es – apskaužu vīriešus ir tik daudz visa kā izdomāts priekš sievietēm un tik maz kā iepriecināt vīrieti!

 • signis
  17/12/2010 13:57

  Ar veļu es domāju plašāku jēdzienu, drīzāk kaut ko tādu kas saista erotiski vīrieti. Un mani saista SockBox tirgotais uz sievietes.

 • Gaisma
  17/12/2010 17:01

  Zemenei gan liekas būtu grūti izpatikt :) Man šķiet vajag to visu mazliet vieglāk. Dāvināšana taču ir prieks nevis attiecību eksāmens, pēc kura gan drīz vai laulība jāšķir ja kas nebūs bijis labi :) Bet paldies par rakstu, te manuprāt ir labas idejas.

 • Arta
  17/12/2010 21:57

  ak, dieniņ, iedošu šos komentārus savam vīram izlasīt, viņš sapratīs, cik tomēr esmu viņam ideāla :)))
  tāāāādas princeses, ka tik turies! :)))

 • Zitinja
  18/12/2010 14:17

  Sasmējos!
  Nav nepareizu dāvanu, ir tikai nepareizas iedomas pirms tam. Tā gadijās man, pagājušos Ziemassvētkos. Kaut kā savā sievišķīgajā prātiņā biju iedomājusies, ka vēlos zem eglītes atrast ko sievišķīgu, ko sexīgu. Vīrietim neko neieminējos par to. Un dabūju!!! Mīkstās zvērčības!!! Āā, pirmo reizi mūžā, es varēju apraudāties par dāvanu un ne jau nu aiz prieka. Kad pirmās emocijas norima, sanāca smiekli un godīgi vīrietim atzinos, ka nošāvis greizi.
  Es vīram tikai pačusktu, kādā virzienā lūkoties, viss pārējais lai paliek viņa ziņā. Jāsaka, ka vīram ir laba gaume un varu droši paļauties uz to, ja vien iepriekš esmu norādijusi sev vēlamo virzienu. Tagad pirms Zsv nesadomājos.

 • Kni
  18/12/2010 21:20

  Vai ideāla ir tad, kad pateicībā ņem pretim visu, arī to, kas ir galīgi garām? Arī to, kas patīk tikai dāvinātājam? Arī to, kas dāvināts pavirši?

  Cik cilvēku, tik viedokļu, bet ideālas te nav nevienas un ļoti labi, ka nav. Ideāli ir garlaicīgi tieši tāpat kā normāli.

 • Ilze
  19/12/2010 22:23

  Mjā.. :D Lasu pirmo, otro, trešo , ceturto dāvanu un sasmējos! Tas ir tieši tas, ko es uzrakstīju, ka ar tādām dāvanām tiktu galīgi aizšauts greizi :D Bet ja jau tās pašā sākumā, saprotu un vēlreiz atgādinu savam vīrietim, ja meklē man dāvanu, nekādā gadījuma nelasi rakstus – ko dāvināt sievietei. TU mani pazīsti vislabāk, un nevis kaut kādi vispārināti apgalvojumi – tas ir tieši tas, ko sievietes vēlas. Skatoties tādos sarakstos, aizšausi greizi. Vienīgi par vājībām tā īsti piekritu. Labāk simts un otrā šalle, nevis pirmais lietussargs! :)

 • DanielaVāvere
  21/12/2010 20:12

  ES vēlos ko vienkāršāku – daudz tiramisu.

 • Zigmārs
  12/01/2011 16:12

  Pfff…man ir risinājums ne tikai Ziemassvētkiem, bet arī citiem nozīmīgiem svētkiem.
  Godājamie kungi, lūdzu iepazīstieties ar šī linka saturu:
  http://www.youtube.com/watch?v=WhwbxEfy7fg

 • Līva
  21/12/2011 11:32

  Nozīme jau nav preču kategorijai vai cenai. Domāju, ka sievietes jau parasti “cepas” par to, vai vīrietis ir piedomājis pie dāvanas (tātad – viņas), vai vienkārši pēdējā dienā aizskrējis uz veikalu un paņēmis pirmo, kas iekrīt acīs. Godīgi sakot, es droši vien apkristu, saņemot epilatoru (interesanti, ko viņš ar to gribēja pateikt?), bet, ļoti iespējams, cita sieviete ārkārtīgi kāro tieši to īpašo epilatoru.

  Mans padoms – paklausīties savā meitenē. Lielākā daļa sieviešu tomēr ir diezgan ekspresīvas un skaidri un skaļi pasaka, ejot garām lietai – “ai, cik skaisti!”, vai sarunā piemin, ka vienmēr gribējusi aizbraukt uz Liepāju. Uzdāvini tieši to, un grūti iedomāties, ka sieviete to nenovērtēs – pat ja tas konkrētais sīkums nebija viņas top vajadzība, viņa novērtēs dubultā, ka tu klausījies un atcerējies.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: