www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Septiņi veidi kā iepriecināt sievieti

30/06/2008 iekš padomi

haapy-women.jpgMamma man bērnībā mācīja, ka ejot ciemos pie meitenes obligāti ir jābūt puķēm, pat ja tev nav ne santīma pie dvēseles, tik un tā jābūt – kaut ej pļavā, lasi puķes vai izveido no papīra, bet bez puķes nevar. Mūsdienu patērētāju sabiedrībā, kad ir palikušas maz tādas sievietes, kuras varētu iepriecināt bez jauna Lexus džipa, vai ceļojuma uz Kanāriju salām, ir grūti atrast veidu būt īstam vīrietim un darīt savu dzīves sievieti priecīgāku.Tāpēc dodu jums dažus padomus, kā tomēr būt vairāk oriģinālam par Raffaello kasti un sarkanām rozēm, kā arī kādu no šiem padomiem var izmantot pat tik svarīgam pasākumam kā dzimšanas diena.

Sievietei vajadzīgs maigums. Visām sievietēm ir vajadzīgs brīdis, kad viņas tiek samīļotas, bet pēc tam neseko sekss. Pat ballīšu karalienēm un vienas nakts romānu piekritējām, pat bankas prezidentēm un trolejbusa konduktorēm. Un ja vien tu neesi divus metrus garš apaļīgs vīrietis, kura skavās viņa jutīsies kā lielā mākonī, tad nāksies vien apgūt šādas tādas iemaņas masāžas lietās. Bet te tev vajadzēs doties un grāmatnīcu, pa kluso studēt un varbūt pat izmēģināt uz sevi. Un ja tu negribi nokļūt divdomīgā situācijā vai par sievietes iepriecināšanu esi atcerējies pēdējā brīdī, tev noderēs kāda SPA apmeklējuma dāvanu karte. Bet nepērc vienkāršu dāvanu karti. Izplāno visu – kur, cikos, ko un kā. Tev tajā SPA kantorī palīdzēs un tava meitene jutīsies daudz īpašāk.

Sievietei vajadzīga uzmanība. Katrai sievietei pats par sevi saprotams, ka vīrietim, kas tīko pēc viņas uzmanības, būtu viņā jāklausās un jāatceras kā sauc viņas suni, kad viņai ir dzimšanas diena un kurš tad ir tas laimīgais pirmās tikšanās brīdis. Protams, lielākā daļa sieviešu būs laimīgas pat par šo nenozīmīgo sīkumu atcerēšanos un attiecīgu vīrieša reaģēšanu. Tāpēc esi tālredzīgs un apgūsti kāda laika plānotāja priekšrocības, un atgādini sev par tauvojošiem svarīgiem datumiem. Tas noderēs arī maziem iepriecināšanas brīžiem. Aizved Oskaru vārdadienā nomazgāt sievietes mašīnu un piesien tai balonus, jo viņa tā to nosaukusi. Nopērc sunim plastmasas pīli starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā. Un, ja tu nespēj saprasties ar kalendāru, ieraksti disku ar viņai mīļām dziesmām.

Sievietei vajadzīgs vīrietis. Tu iepriecināsi ar durvju atvēršanu viņas priekšā, savas žaketes iedošanu, kad viņai ir auksti, iešanu ietvei pa ielas pusi un tamlīdzīgām džentelmeņu lietām. Bet vēl vairāk tu viņu iepriecināsi ja rūpēsies pats par sevi – izmētātām zeķēm un tukšajām alus pudelēm, laicīgu pieteikšanos pie zobārsta un sejas krēma lietošanu. Tu būsi īsts vīrs, ja brīvdienas rītā piecelsies – nomazgāsi vakardienas traukus, apliesi puķes un pagatavosi brokastis. Un ja tu pēc tam, kad viņa pamodīsies teiksi, ka viņa ir pati seksīgākā meitene pasaulē, tad diena būs izdevusies.

Sievietei vajadzīga drošība. Sievietei ir dabas dots talants vienmēr uztraukties. Par četriem slepkavniekiem atrodoties ģimenes izbraucienā pie ezera teltī. Par atstāto tukšo dzīvokli atrodoties tai pašā teltī. Par riepām braucot lietū. Un, protams, par to ka nav ko vilkt mugurā. Savukārt vīrietis var iet piecas reizes nedēļā uz svaru zāli vai skriet maratonu, bet satiekoties ar mežacūku, paliktu jaņos lielākā daļa no viņiem. Un ja tu negribi nokārtot ieroča nēsāšanas atļauju (par to viņa arī uztrauksies) vai nēsāt visur līdzi cirvi, tad nopērc apdrošināšanu. Dzīvoklim ar visām mantām, iepirkšanās brauciena čemodānam ar jaunākajām drēbēm un sunītim, lai viņš var to darīt visur. Tagad apdrošināšanu pārdod pat krūtīm un grumbām ap acīm.

Sievietei grib būt skaista. Dāvinot krekliņus, kleitas un veļu var ieberzties uz nepareiziem izmēriem un attiecīgu sievietes reaģēšanu dēļ tā ka viņa ir tik resna. Bet no laba sejas krēma vai matu balzāma pat visskaistākā meitene būs priecīga. Viņas tos jau no skolnieces vecuma lieto. Vecākas sievietes var iepriecināt ar dažādām grumbu korekciju lietām, jo par to domā katra sieviete, bet retā to atklāj savam vīrietim. Lai arī divdomīgi ko tādu dāvināt, bet katra sieviete grib būt jaunāka, skaistāka un iekārojamāka un ja pa to parūpējas pats vīrietis, viņa būs iepriecināta.

Sievietei vajadzīga izklaide. Sievietei vajadzīgs ģimenes pavards, bērnu bariņš un bagāts vīrietis, kurš nomazgā traukus un nolaiž poda vāku. Dažreiz viņām vajag arī to, bet viņam ir vajadzīgi smiekli, jautrība un redzēt ka viņas vīrietis nav uz mutes kritis, vai nūģis. Ja ierašanās pie viņas zaķa kostīmā ar burkānu saišķi puķu vietā ir pārāk daudz no tevis prasīts, tad varbūt noderēs pēkšņa un neplānota bērnu atstāšana pie omes un aiziešana uz kino, vai arī biļetes uz Comedy Club pasākumu. Sievietei patiks negaidītas brīvdienas Prāgā (viens randiņš tur izmaksā tikai 55Ls), dejas apkārt ugunskuram un dzejolis par to ko tavs mazais draudziņš domā par viņu.

Sievietei vajadzīgs plāns. Un ja nu tavs bizness tev aizņēmis visu laiku un tev sieviete paziņo, ka viņa šodien ir dzimšanas diena tikai tad, kad esi jau ieradies mājās, tad jau laikus izdomā trīs lietas ko varētu darīt brīžos, kad to vajadzētu darīt. Sievietēm patīk ja vīrietim ir plāns visās dzīves situācijās. Ja tev tādu nav – iegādājies. Tev nebūs dāvanas, bet tu zināsi ko darīt. Brauksiet skatīties zvaigznes, iesiet iedegt sveces mežā eglītē vai lasīsi viņai priekšā dzejoļus. Vienalga kas, bet, lai uz jautājuma „ko mēs tagad darīsim?” tava atbilde nebūtu – ‘ko vien tu vēlies, dārgā.” Sievieti iepriecinās, ja vīrietis zinās ko vēlēties. Un atceries par misteru Fiksu, viņam vienmēr bija vēl viens plāns.

Un ja tev no šī visa nekas neder, tad zini. Sievieti iepriecinās humora izjūta, viņas dēļ negulēta nakts, uzticēšanās, godīgums un augstsirdība. Bet visvairāk viņa priecāsies no tā ka tu būsi tu pats un tāds arī viņu mīlēsi, uzskatīdams par pašu labāko visā pasaulē. Kā arī ne par ko neatvainojies, esi īsts vīrs.

Raksts tika radīts priekš www.lifehack.lv magazine.

4 komentāri pie “Septiņi veidi kā iepriecināt sievieti”

 • Dace
  02/07/2008 22:50

  Sveiks :)
  Nu tiesham ceru, ka tev to visu izdodas ieveerot. :) Es jau teiktu, ka galvenais ir juutas, kas pateiks priekshaa visu citu :) Anyways – nejaushi uzduuros uz sho te blogu un atcereejos. I do hope you are having the time of your life :)
  dc

 • Brīvdienas rīts ar šokolādes cepumiem | 42,195 kilometri
  11/07/2008 09:43

  […] Tuvojās brīvdienas un nu katram vīrietim ir lielā iespēja. Pa tiem kuri darba dienas vakarus pavada vieni un piektdienu uzskata par variantu jaunām attiecībām. Iedomājies, agrs rīts, saules pielieta istaba (visiem iespējams šī opcija nav iespēja), samiegojusies sieviete un šokolādes cepumi. Nevis tuvējā bodē pirkti, Nīderlandē izdomāti un Ķīnā ražoti, bet tevi mīcīti, cepti un sievietei gultā piedāvāti. Pat ja jums bija slikts sekss, vai visas brīvdienas būs jāpavada traku bērnu barā – viņa būs iepriecināta. […]

 • andziks
  16/07/2008 09:35

  ar to “sievietei vajadzīga…” jāuzmanās, ka nav tā, ka beigās vīriec tikai to vien dara, kā izdabā sievišķim, un tad sākas deja, kurā jau vada sieviete vīrieti, jo viņai tā gribas

 • Karina
  02/10/2009 23:31

  It kā jau banāli…. bet pareizi.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: