www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Filmas kas jāredz #1

07/07/2009 iekš filmas, filmas kas jāredz

509-4.jpgParasti viņi ir datoriķi. Zinās īstās pogas, lai tavam pīkstošam datoram liktu apklust. Atradīs internetā pat tavu māti kailu, nemaz nerunājot par to ka sarunās ar viņiem tu jutīsies kā pēdējais stulbenis. Un viņiem ir filmas. Daudz filmas. Labi, ka mūsdienās daudz filmas var ierakstīt uzpariktē, kas nav lielāka par cukura paku. Man arī ir dažas filmas. Tās nav nevienā manā uzpariktē, bet tās ir filmas ko es gribētu pirms nomirstu noskatīties. Vēlams jau šogad.

The Brothers Bloom. Tāds Ocean’s Eleven turpinājums. Savākti visādi gudrinieki baigam plānam. Un plāns ar domu „…sold sand to an Arab and ice to an Eskimo.” Forši aktieri un skaistā Rachel Weisz. Droši vien noskatīšos un aizmirsīšu, bet gribu.

Medicine for Melancholy. Tāda romantiska festivālu filma. Sanfrancisko un afroamerikāņu identitātes meklējumi ar riteni cauri pilsētai pēc vienas nakts sakara. Riktīga noskaņas filma. Jādabū un jāmeklē īstais brīdis.

Julie & Julia. Jau kādu laiku atpakaļ rakstīju par šo filmu, bet tā arī vēl nav nonākusi uz ekrāniem. Par blogeriem, pavāriem un ēdienu. Droši vien tieši tāpēc, ka man gribās redzēt šo filmu, es no Robert’s Books nopirku visas viņa labākās grāmatas par ēdienu.

New York, I Love You. Tu taču esi redzējis to filmu par Parīzi. Kur dažādi slaveni un nu jau slaveni režisori ar tādiem pašiem aktieriem atdod godu Parīzei. Un noskatoties to filmu, liekas ka, Paris, je t’aime. Nu lūk tieši tas pats tikai pēc šīs filmas tu mīlēsi Ņujorku. Smieklīgas epizodes, lipīgas dziesmas un daudz, daudz mīlas.

Taking Woodstock. Pulvera reklāma. Vecmāmiņa lielās savai mazmeitai par to kā ķērusi kaifu dubļos un drēbes no tā nav cietušas. Lūk arī filma par to, vai precīzāk par to kā radās Vudstokas festivāls. Daudz sirdi plosošas mūzikas. Vēsturiski kadri. Vai patiesība? Nezinu un pofig, savu uzdevumu izklaidēt pildīs lieliski.

Sunshine Cleaning.  Nominēta Sundance Film Festival un izskatās ka šodien manās mājās svētki. Es skatos šo filmu. Varbūt arī rīt. Romantiska, drusku skumja un smieklīga reizē. Un noteikti patiks tiem kuri nespēj bez telpu uzkopšanas. Lai nodrošinātu savam bērnam labāku nākotni, māte ar savu māsu uzsāk telpu uzkopšanas biznesu.

My Sisters Keeper. Un beigās – raudamgabals. Miss Little Sunshine zvaigzne tēlo meiteni, kas iesūdz vecākus tiesā, jo uzzinājusi, ka viņa ir radīta, lai būtu donors savai ar leikēmiju slimajai māsai. Skarbi ar Kamerūnu Diaz un Aleksu Boldvinu.

5 komentāri pie “Filmas kas jāredz #1”

 • SVILPE
  07/07/2009 23:02

  Tāds Ocean’s Eleven turpinājums …

  Kura izlaiduma?

 • Signis
  08/07/2009 08:30

  Drīzāk bija domāts, like tās bandas turpinājums. Šis gabals varētu būt stilīgāks.

 • es
  08/07/2009 17:26

  Sunshine Cleaning noskatījos. Baigi labā. Par tīrību gan tur īsti nav. Starp citu, vectēva (Arkin) dēļ daļēji atgādināja Miss Little Sunshine.

 • Signis
  08/07/2009 23:52

  Sunshine Cleaning tiešām drusku pēc Miss Little Sunshine. Bēdīga, priecīga, smieklīga un kā dzīvē.

 • Signis
  01/10/2009 20:46

  Tieši tā arī ir kā domāju par The Brothers Bloom, noskatījos ar trešo piegājienu, bet citāti priekš tiramisu.lv ir gana daudz.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: