www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Californication

22/05/2008 iekš filmas

californation.jpgNedēļa ir pagājusi, pirmā sajūsma noplakusi, pīpēt neesmu sācis, tāpēc varu droši apgalvot ka nesen pa TV6 sākušais seriāls ar anglisko nosaukumu Californication ir ideāls. Latviešu televīzijas skatītāju pievilinātāji šo pasākumu nosaukuši par Grēcīgo Kaliforniju un rāda pirmdienās vakarā, bet vienīgais seriāls ko skatos uz televizora ekrānu ir Neprāta cena. Visu pārējo cenšos noskatīties datorā – baudot oriģinālvalodas burvību un tādejādi mēģinot palikt gudrāks un veiklāks angļu mēlē.

Seriāls ir par sarkasma pilnu džeku, izbijušu slavenu rakstnieku, kuram ir krīze gan radošajā dzīvē, gan attiecībās ar savas meitas māti, kuru viņš sakām ļoti mīlot un gribot atpakaļ. Šī gan taisās precēt nopietnu vīrieti, tāpēc rakstnieciņš nelaiž garām nevienu iespēju pabūt gultā ar glītām meitenēm un visādi izrādīt cik ļoti bijusī viņam ir vajadzīga. Džeku tēlo X failu zvaigzne – Deivids Duhovnijs un atzīšos – dara to lieliski. Būtu es meitene, būtu gar zemi. Arī pārējie aktieri ir gana interesanti un gultas meitenes glītas – skaistiem augumiem un smukām krūtīm.

Viens mans draugs teica, ka seriāls ir tipisks vīriešu seriāls – kailas krūtis un vīriešu loģika, bet gan jau dāmas arī tur ko atradīs, nu vismaz sapratīs kā vīrietis to dara. Jā un skatoties seriālu nepamet vēlme uzsmēķēt, lai arī neesmu to darījis kopš agras bērnības un priecājos par aizliegumiem to darīt publiskās vietās.Lai jums neliktos ka manas slavas dziesmas ir aptuveni līmenī viens puisis teica, tad pavēstīšu, ka seriāls ir dabūjis šī gada Zelta globusa balvu par labāko aktieri televīzijas komēdiju vai mūziklu seriālā. Un pelnīti. Es tam visam pievienojos un vērtēju šo seriālu šādi – līdzko iznāks pirmās sezonas DVD es to iegādāšos.

Piedāvāju vienu ļoti seriālu raksturojošu izvilkumu:

Becca: Father?
Hank: Daughter?
Becca: Can I ask you something?
Hank: Anything, my love.
Becca: Why is there a naked lady in your bedroom?
Hank: You stay right here.
Becca: There’s no hair on her vagina. Do you think she’s ok?
Hank: I’ll check.

4 komentāri pie “Californication”

 • KRX
  24/05/2008 06:10

  mhmm, labāk raksti par skriešanu, to vismaz ir interesanti palasīt :P :D kā veicas? :)

 • Signis
  24/05/2008 06:35

  Vakar 10km veicās.

 • Weeds | 42,195 kilometri
  22/08/2008 23:29

  […] un nekad neko nepamēģinājušam, līdzīgi kā ar gribēšanu uzsmēķēt skatoties Duhovnija seriālu, gribas pamēģināt. Bet tā kā es esmu tikai cigāru veikalā paskatījies uz to visu, tad arī […]

 • Zane
  18/11/2011 20:46

  Lielisks seriāls un raksts :)

  P.s. šeit http://www.skaties.org var skatīties šo seriālu online :)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: