www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Statistikas upuris

03/04/2008 iekš maratons

Lai arī liekas ka sāp visas maliņas, esmu apņēmības pilns šodien doties trasē. Viens kas neļaus man to nedarīt ir bērns, kurš kā atvēra acis jau prasīja vai šodien iesim skriet, un otrs ir nu pat veiktais pārskaitījums Garmin Forerunner 305 iegādei. Pēc Latvijas dīlera teiktā uzreiz tādu varu dabūt par 170 Ls, bet nedēļu pagaidot to man piegādās klāt no pašas Francijas par 138 Ls.

Vakardien pēcpusdienā aizdomājoties par sajūtām konstatēju ka jocīga sajūta ir ceļgalos un pēdā. Droši vien tas ir dēļ apaviem, vai arī tā ka sen nekas tādas netika darīts. Šodien jau tas viss ir pazudis un vienīgi ir smaguma sajūta kājās, bet tas ir trešās dienas efekts un jau no bērnības pieredzēts.

Šodien paredzēts veikt tādu pašu distanci kā otrdien un svētdien divas reizes vairāk. Līdz veloergometrijas slodzes testam plānoju šādā režīmā darboties – otrdiena, ceturtdiena, svētdiena. Pēc tam jau izmantojot testa rezultātus sagatavot plašāku plānu.

Es apskatīju divas iekārtas. Nopirkto Garmin Forerunner 305 un Polar RS800 SD. Otrais drusku glītāks, bet arī vairāk kā divas reizes dārgāks. Funkcionāli abas iekārtas veic to pašu. Ar savu jauno iekārtu varēšu redzēt cik esmu noskrējis, kādā laikā un pat eksportēt to visu uz Google Map (maksas pakalpojums). Sīkak par to visu uzrakstīšu kad būšu saņēmis un izmēģinājis.

6d7a_1.JPG

Liels paldies visiem kas seko līdzi manām aktivitātēm un tiešām novērtēju jūsu atbalstu. Savā ziņā tas ļoti motivē.

3 komentāri pie “Statistikas upuris”

 • onkulis
  03/04/2008 11:59

  iesaku apvienot skriešanas treniņus ar orientēšanos magnētā. Šodien sacensības juglas mežā. skriet ir interesantāk, ja rokās karte :)

 • Signis
  03/04/2008 15:12

  tam jau visam ir iziets cauri, vienu gadu pat cīnījos par V21C čempiona titulu. orientēšanās sacensības uzliek rāmjus, noteiktā laikā, noteiktās dienās un ne vienmēr tur ir iespējams ieturēt ritmu, jo gadās apmaldīties trīs priedēs un visa lielā skriešana pārvēršas par skraidīšanu krūmos meklējot īsto bedrīti

 • OreMan
  23/07/2009 01:04

  Man arī ir Garmin Forerunner 305. Kādi Tev rezultāti ar noskrietā eksportu uz google maps? Es kaut ko internetā atradu, bet tādu risinājumu, kas mani pilnībā apmierinātu, vēl neesmu atradis – vai nu kartes izmērs mazs vai arī, ja izmanto standarta http://www.maps.google.com, tad tur, cik sapratu, tikai pirmos 200 fiksētos punktus var iedabūt (kas ir kādi 4 km laikam).

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: