www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Patiesība vai meli…

29/12/2008 iekš grāmatas

file22610068_patiesibavaimalil.jpgMīļās meitenes, vai jūs zināt cik zīmuļus var palikt zem jūsu krūtīm, lai tie tur turētos? Pamēģiniet slaveno zīmuļu testu. Jo vairāk zīmuļu turas zem krūtīm, jo drīzāk ir jāsāk taupīt silikonam. Vai jūs jau sen neesat gribējušas savam priekšniekam pateikt, ka viņam ir seksīgākais dibens Rīgā un ka jūs to labprāt gribētu redzēt kailu savā guļamistabā? Varbūt arī esat, bet nabaga viņš to nekad neuzzinās, ja vien netaisāties atdot galus, tādejādi atklājot viņam savas jūtas.

Un ja jums galu atdošana nesanāks, tad ir lieliska iespēja tikt pie algas paaugstinājuma, viņa plikā dibena un sirds. Viņš būs ne tikai skaists, bet arī bagāts, patiks jūsu vienmēr kritiskai mātei, māsām un ģimenes pasākumā, kurā jūs vienmēr esat bijusi bez kavaliera un visu aprunāta, spēlēsiet pirmo vijoli. Tāda lūk ir neizdevušās pašnāvības alga. Bet diemžēl tā nav nekāda dzīves pamācība, bet sasodīti asprātīga, interesanta un mīlestības pilna sieviešu grāmata – „Patiesība vai meli…”

Kerstinas Gīras (skolotāja, precējusies, ir bērni un kaķi) grāmata ir par jaunu sievieti, lubeņu rakstnieci, kas dzīvo viena, visas attiecības viņai izjukušas, puiši kas patikuši, tagad draudzeņu vīri, visas māsas blondas un viņa nē, izdevniecība samazina štatus un viņai vienīgais loģiskais risinājums šķiet pašnāvība. Bet tā kā būdama kārtīga meitene, viņa izmet visas nepieklājīgās un nesmukās mantas, nu ar domu ka atstāj tikai skaistākās mežģīņu biksītes un vēderu noslēpjošās izmet, kā arī visiem saviem tuviniekiem un citiem uzraksta atvadu vēstules. Kurās pasaka visu ko par viņiem domā.

Mātei par pārdarījumiem bērnībā, vienai māsai, ka viņa neprot audzināt bērnus un iPod un portatīvo datora manto meita un nevis nekrietnie dvīņubrāļi. Otrai māsai par to ka viņas lielā mīla iespējams ir internetā iepazīšanās lapās plosījies džeks ar niku – superrīks31. Klases biedra mātei izskaidro nevēlēšanos uz izlaiduma balli doties ar viņas smirdošo, dejot nemākošo un iedomīgo dēlu, dzīvokļa izīrētājai un reliģiozai mammas māsai iemāca ģenētikas pamatus, norādot ka viņas vecākais dēls ir neiespējams rezultāts viņai un viņas vīrām. Un daudziem citiem. Jā vēl smieklīga bija vēstule vēl vienam internetā iepazītam 26 gadus vecam džekam ar vārdu Maksis, kas izrādās 38 gadus vecs ar vārdu Dītmaras, no kura viņa bija aizmukusi pirmajā randiņā. Nosūtīja viņam atvainošanos, vienu savu grāmatu par mīlestības atrašanu un piecus eiro par latte macchiato. Jā un protams, aizrakstīja labākai draudzenei, ka viņa nemāk dziedāt un lai noteikti nedzied viņas bērēs, jo viņa negribot ka ļaudīm būtu iemesls pie viņas kapa smieties.

Kerstina Gīra ir sarakstījusi vairākas šāda veida – sieviešu problēmu – grāmatas. Latviski ir iznākusi viena no viņas populārākām grāmatām „Vīrieši un citas katastrofas,” pēc kuras ir uzņemta filma, kā arī „”Nē” pie altāra.” „Patiesība vai meli…” ir viena no tām kuru gribas lasīt pa lappusei dienā, lai tik ātri nebeigtos, bet izrauj vienā naktī. Kā jau teicu, smieklīga, interesanta un labām beigām. Katras meitenes sapnis.

2 komentāri pie “Patiesība vai meli…”

 • laumiic(:
  30/12/2008 18:57

  pēc ilgiem laikiem, kāda raksta iespaidā nopirku grāmatu. likās ļoti intriģējoša. redzēs, kā būs, kad sākšu lasī. šodienas neplānotā grāmatnīcas apmeklējuma laikā manam grāmatu klāsta papildinājās par divām grāmatām. būs ko darīt brīvdienās :)

 • zieds
  15/09/2009 14:33

  superiga gramata…..
  visas vietas bija tik aizraujošas….vnk super :)
  pat jau saaku nozelot ka man ir palikusas tikai 3 lapas ko lasit beigas :D

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: