www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Mutes bajāri

25/10/2010 iekš twitter, vispārīgi

Reiz kāds Twitterī ar ironiju teica, ka šeit lielākoties visi runā par to ko taisās ēst, ko ēduši un kā tas viss beidzies. Pie tam vēl ieliek bildes no visiem stāvokļiem. Bet es nemaz par to nebrīnos, jo nesen manās rokās nonāca grāmata, kur tieši par to ir runa – ko tad ēduši, kas garšojis un ko teikuši par ēšanu pasaules varenie. Šoreiz ne gluži par ēšanu, bet par tiem kas Twitterī nav uz muti krituši, jeb kuriem sekot dēļ barību smiekliem.

Kāpēc sekot? Sekot Ko var sagaidīt?
Mana sieva seko izmeklētai publikai un šis jaunais cilvēks ir izpelnījies šo godu ar saviem dažkārt naiviem, bet patiesi nenopietniem tekstiem. Kaut tik ātri neizaugtu liels.
@smurriitis
gatavojos Helovīnam. nopirku arbūzu. gribu būt savādāks nekā citi vai negribu šais brīvdienās vienkārši laiku nosviest zemē. tapēc nolikšu to laiku zemē lēnām un uzmanīgi
Līdz ar kardināla maiņu Twitter parādījās šis tēls un droši vien jums visiem ir skaidrs, ka ar kardinālu maiņu tam nav nekāda sakara. Rupjš, politisks, asprātīgs un māk jebko palikt zem talāra. Ceru ka smurrrenaars viņam neseko.
@kardinalsPujats
Pieklīda kaķis - mazs, viltīgs, visu laiku smaida un nedēļas laikā ieviesis kārtību pagalmā. Nokristīju par Aivaru.
Ja es būtu asprātīgs, tad rakstītu šādi. Atis Priežlapa politikā nejaucas, bet izaicina sievietes un uzjautrinās pats par sevi. Un šo visu rakstu, jo viņa vārdiem: „Nekad mūžā tā neesmu gribējis strādāt , kā negribu tagad.”
@Florestanss
Vakar atradu savu otro pusīti. Atvilku mājās, piemēriju.... Nē, tā tomēr nav manējā.
Latvija laikam vēl nav neviens verificēts Twitter konts un tāpēc nav nekāda pamata uzskatīt ka Ivo Kiršblats ir tas pats Ivo Kiršblats, bet šis nekautrējas ne no kā. Kā īstens žurnālists. Grib iepazīties ar Zani, noliek televīziju un sievietes. Dažreiz nav smalki, bet smieklīgi gan. Blogam arī nav ne vainas.
@Kirshblac
Kristovskim nevar atrast ministra amatu ?! Iedodiet viņam kabinetu ar šilti "ministrs" un miers. Izveidojiet kaut sēņu ministria amatu. Psc.
Šo džeku vajag uzmanīt. Viņš maina savu dislokācijas vietu kā pirātu radio un vienīgā iespēja nepalikt bez viņa asprātībām ir sekot viņam. Tad tur kaut kā viss notiek automātiski. Francs joki gan pārsvarā velk uz gultas pusi un daži ir pat ļoti romantiski – „Nav māksla savaldzināt sievieti un pārgulēt, var kādu pieciest, ar to aizmiegot, bet kā lai atroda tādu, ar ko gribētos pamosties?!”
@F_r_a_n_c_s
Slimot - grūti un neinteresanti. Tam nākas noticēt katru reizi no jauna, kad smaidīgā, labi iedegusī sekretāre atnes kārtējo slimības lapu.
Ilmārs Šlāpins ir latviešu publicists, filozofs, rakstnieks, tulkotājs un dīdžejs. Twitter vidē gan es viņu sauktu par nopietno asprāti. Viņam pietiek ar četriem vārdiem, lai ārpolitisku ziņu pateiktu smieklīgi – „Šodien izcēlušies Čīles ogļrači.”
@ilmars_slapins
Es tikai tgad pamanīju, ka Tviterī nav nekāda seksa. Tas droši vien tāpēc, ka te liela daļa nāk ar saviem īstajiem vārdiem. Vienalga dīvaini
Pesimistiskais asprātis, kas raksta Latvijas Pasaules Labākais blogs uzdarbojas arī ar Twitter publikas uzjautrināšanu. Depresīvi, skumji, melni un dažreiz pat nopietni. Bet toties smieklīgi.
@lodzinjsh
Bērnības draugs un klasesbiedrs piedalās šovā "Dejo nost." Bet ko es esmu sasniedzis?

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: