www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Trīs gadu plāns

27/03/2008 iekš maratons

Redzot, ka mans svars neatgriezeniski tuvojas 100 kilogramiem (nedaudz pārspīlēju) un, vienreiz nedēļā spēlējot basketbolu, šis statistikas lielumus netaisās mainīties, apsolīju sev, sievai un nu arī tev, ka trīs gados noskriešu maratonu – nevis trīs gados tos drusku pāri 42 kilometrus, bet gan piedalīšos sacensībās (privātās vai publiskās), kuru mērķis būs noskriet maratonu.

Svinīgi solu ka noskriešu maratonu līdz 2011. gada 10. aprīļa 23:00

Protams, es varētu šo savu plānu dalīt tikai ar sievu, bet, pateicoties ļoti cienījamajam Atomam (http://tups.lv), kura pierakstiem pēdējā laikā sekoju līdzi aiz ilgām pēc jauniem ierakstiem par apsnigušām teltīm, esmu nolēmis šo visu darīt publisku. Kā arī pie reizes ik pa laikam izteikties par man interesantām citām lietām.

Respektīvi – te nebūs tikai par izlietiem sviedriem, noskrietiem kilometriem un izmestām kedām.

Mani sauc Signis. Strādāju es respektablā kompānijā un nodrošinu, lai tās datu bāzes labi strādātu. Brīvajā laikā uzspēlēju golfu un uztaisu kādu web lapu. Kā jau pamanījāt, es esmu precējies un bērnu pulciņš ir jau pieteikošs, bet diemžēl viņiem vēl nav tas vecums, lai spētu kaut desmito daļu maratona pieveikt.

Ar sportu esmu nodarbojies kopš bērnības. Sen atpakaļ esmu bijis Ventspils rajona orientēšanā sacensību “Azimuts” sezonas uzvarētājs savā vecuma grupā. Bija man gadi trīspadsmit vai kaut kā tā. Skrējis esmu skolā un piedalījies valsts mēroga krosa sacensībās, bet pārsvarā cīnījos par pēdējām vietām. Biju tikai sava rajona krosa zvaigzne. Jaunsargos mani pierunāja iestāties tikai ātro kāju dēļ. Studiju gados nāca basketbols, bet pēdējā laikā aktīvi piedalījos vienīgi pensionāru sportā – golfā.

Blogā centīšos rakstīt par filmām kas patīk, grāmatām ko esmu izlasījis, ēdieniem kurus esmu pagatavojis un telpaugiem kuri vēl nav novītuši. Neesmu nekāds rakstieks un labi apzinos ka gramatika nav mana stiprā puse. Bet es ļoti centīšos izteikties ar visiem komatiem un pareizās vietās. Tāpēc sākumā komentējiet un vērtējiet, bet esiet saudzīgi – man vajag iesildīties.

14 komentāri pie “Trīs gadu plāns”

 • inga
  31/03/2008 10:04

  ok, sāc :) parakstīšos uz rss.

 • Viesturs
  31/03/2008 14:24

  Mans paziņa, 55 g.v., vienu gadu 2 reizes nedēļā peldot, piekopjot nežēlīgu diētu (svara samazināšanai), pirmā pusgada laikā pēc skriešanas uzsākšanas veica 2 reizes pusmaratonu un vienu reizi maratonu.
  Izmantoja kādu amreikāņu gatavošanās plānu. Protams, ka forsēt nevajag, bet, ja veselībs un gribēšana ir, izskatās, ka pie regulāra treniņa maratonu var noskriet jau agrāk.

 • nepieciešams
  01/04/2008 02:29

  cik ir pietiekoš bērnu pulciņš? tiešām 5?

 • Signis
  03/04/2008 15:18

  Pieci nav. Par vienu mazāk.

 • Afrikāņu streetfood - pupiņu plācenīši | 42,195 kilometri
  11/06/2008 10:32

  […] nigēriešu gaumē – ēdu pupiņu plāceņus. Neesmu jums to teicis, bet īsi pirms sāku savu trīs gadu plānu ar maratona skriešanu, kļuvu par tādu kā veģetārieti. Respektīvi, no savas ēdienkartes […]

 • mošķis
  03/07/2008 11:47

  nu Signi, tad jau , mūža plāns ir, kā minimums 4 maratoni? :)

 • Signis
  03/07/2008 12:29

  Drīzāk jau Ņujorkas, Londonas, Berlīnes un Bostonas maratons. Jā, vēl Polārā loka un tuksneša.

 • mošķis
  03/07/2008 12:34

  Berlīnes maratons man jau ir ….. kopā 4 maratoni arī …. eh, par Ņujorkas maratonu – it kā būtu iemesls uz to pusi aizbraukt, bet tikt uz šo maratonu ir visai problemātiski :( letiņiem loterijās neveicās! Kad bija māsa Bostonā, bija iemesls tur aizbraukt, tagad uz otru krastu, tipa Los Andželosa ….. nu vēl aizmirsi pieminēt Parīzes maratonu. Bet par ekstremāliem maratoniem vari pakonsultēties pie veselības ministra kunga :)))

 • Skriešanas pārtraukums | 42,195 kilometri
  18/08/2008 13:26

  […] savu trīs gadu plānu izdomāju guļot gultā un vaidot. Nevis tāpēc ka kāds mani tur būtu piesējis un ar fizisku […]

 • Jubilejas 100 | 42,195 kilometri
  01/10/2008 13:06

  […] martā šajā gadā tika atvērts blogs ar rakstu par trīs gadu plānu noskriet maratonu un no tā viss arī sākās, līdz esam nonākuši līdz simtajam ierakstam. […]

 • Kā kļūt laimīgākam? | 42,195 kilometri
  13/11/2008 12:40

  […] Plāni. Kāpēc dāņi jau vairākus gadu desmitus ir laimīgākā Eiropas tauta? Zinātnieki ilgu laiku nekādi nevarēja saprast kāpēc dāņi ir, bet kultūras, ģeogrāfijas un visā citā tik līdzīgās tautas zviedri un somi nav. Izrādās ka iemesls ir futbolā. Dāņi vēl atrodas 1992. gada Eiropas čempionu eiforijā, un atšķirībā no angļiem, vāciešiem un itāļiem no saviem bumbas virtuoziem neko neprasa. Jo lielāki plāni un prasības, jo lielākas iespējas tiem izgāzties un kā lavīnai izraisīt vēl lielākus plānus un vēl lielākas nesanākšanas. Ja tur gribi noskriet maratonu, sāc ar dažiem kilometriem. Tos noskrienot, tu jau priecāsies par gatavošanos procesu maratonam. Daži to darīs trīs gadus. […]

 • edGars
  20/10/2010 20:13

  “es visu atceros, Ričard” :)
  Varbūt, ja Zvaigznes sastāsies tieši tā, tad kkad līdz 10. aprīlim noskriesim Liepāja – Pāvilosta.
  Tām zvaigznēm gan būtu jānodrošina ka pienācīgi sāku trenēties un tu tāpat. Un ka vēlies skriet tieši šo trasi. Tā solās būt grūtāka par Liepāju – Jūrmalciemu – Liepāju. Trasi vēl izlūkošu.
  Bet svarīgāk par solījumiem un derībām ir veselība. To gan nevajag upurēt uz solījumu altāra.
  heisā! :)

 • Trīs gadu plāns
  14/04/2011 10:13

  […] iesākās pirmais bloga ieraksts. Tagad tas blogs raksta par ēst gatavošanu, grāmatu lasīšanu un filmām, bet skriešanas […]

 • Māris
  13/03/2012 11:34

  Interesanti. Esmu nolēmis uzsākt skriešanu, jāadzīst ka nekad neesmu bijis nekāds sportists , īpaši skrējējs. Nu apņemšanās gan šobrīd liela. rRedzēs kā būs. Nedaudz palasijos par skriešanu un tās pozitīvo ietekmi . Esmu sācis meklēt kādu skriešanas plānu pilnīgi iesācējam , kurš nekad mūžā nekad ar to nav aizrāvies un daļu sava labākā laika nopīpējis un nodzēris. varbūt kādam ir kādi ieteikumi atiecībā uz iesācēja plānu. Rakstiet e-pastā marcchelo@inbox.lv. varbūt tas palīdzēs tikt galā ar nedaudzajiem liekajiem kg, lai vismaz bērniem nav jāsaka ka tētis ar laikam gaida bērniņu. Paldies jau iepriekš atsaucīgajiem..Māris

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: