www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Kam sekot?

02/09/2010 iekš twitter, vispārīgi

Vakar naktī galīgi sadzēries zvanīja viens draugs un prasīja: kam jāseko iekš Twitter. Pats biju galīgi sadzēries un tāpēc teicu ka izstāstīšu to rītdien. Tā nu rītdiena ir pienākusi.

Kāpēc sekot? Sekot Ko var sagaidīt?
Ja Twitter izbeigtos, Jānim Polim rastos daudz brīva laika. Patreiz brīvo pavada izklaidēs un priekos. Iesaistās diskusijās un vēsta par interesanto visur. Twitter valis.
@JanisPolis
Ir pagājuši 8 gadi, bet man joprojām nav nekādu problēmu iejukt vidusskolnieku pūlī. Nais. @dabblerlv - tu jau zini, kas šovakar jādara ;)
Viens no Latvijas blogsfēras varenajiem un tvīto par visu – biznesu, politiku, sievietēm un sviestu. Ja Polis ir valis, tad Māris Reliņš ir vaļu mamma.
@MarisRelins
Satikt savu bijušo frizieri ir tikpat neveikli kā satikt savu bijušo draudzeni
Atkritumi no BadDog tekstu redaktora. Ja tev nepatīk Markus Rīva, tad Edijs Majors būs tavs domubiedrs. Sasodīti asprātīgi par jebkuru tēmu. Smejas (tvīto) pārsvarā pats par sevi.
@EdijsMajors
Un vispār - homoseksuālisms ir sieviešu radīts mīts, lai diviem vīriešiem liktu kaunēties par to, ka tie vēlas viens otru kārtīgi iepazīt.
Mūzikas žurnālists Uldis Rudaks dalās redzētajā un atrastajā. Pārsvarā gan par roku un Inokentijs Mārpls. Sekojot viņam, pa retam tiec pie īstas pērles mūzikā un dzīvē.
@Rudaks
Uz biksēm man ar nenomazgājamo markeri uzrakstīts "F***K OFF", uz kedu purngaliem ar pildspalvu - "MUKTUPĀVELS" un "RAČS". Tāds nu es esmu!
Ja gribi kaut ko sasniegt (piemēram, uzkāpt kalnā), tad seko viņam. Kristaps Liepiņš būs tavs iedvesmotājs un, ja vajadzēs, arī kalnos kāpšanas instruktors. Tvīto par saviem un citu ceļojumiem.
@vx_lv
Naktī mēnesnīca mijās ar milzu mākoņu driskām,kas lielā vējā brāzās mums garām pāri ledājam,rītausmā jau bijām uz ledus,pusceļā uz virsotni.
Izmanto Twitter kā trešo roku. Uldis Ziediņš raksta par savām ikdienas gaitām pārsvarā @TeatraBars un redzēto spēlējot trombonu. Seko, ja gribi zināt kā jādzīvo dzīve.
@uldisz
Ik pa laikam aizdomājos, kāpēc man tvitterī seko cilvēki, ko nekad neesmu saticis. Pozitīvi, ka bieži sanāk iepazīties arī "reālajā dzīvē".
Žurnāliste Agnese Kleina par zeķēm, kurpēm, kleitām un brošām. Ja tev patīk vecas drēbes un pārspīlēti krāšņš izskats, tad šī meitene ir īstā kam sekot. Garantēti dabūsi.
@agnesiga
Braukt no pasta nodalas ar tikko sanemtiem un ilgi gaiditiem zabakiem ir ka doties uz randinju, kuraa zini, ka bus fantastisks sekss.
Viņa sirds sitas retāk, nekā parādās jauni ieraksti. Blogeris Kristaps Skutelis domā Tvīterī, dalās ar atrasto un ja tu gribi, lai tevi notvīto no galvas līdz kājām, tad seko.
@krizdabz
Tā pasēdēju un secināju, ka šovasar/šogad neesmu izdarījis neko ievērības cienīgu. Tik vien kā aizeksistējis līdz šodienai. Un tu?
Nerātnākā meitene Tvīterī. Lai arī uz mūzikas festivāliem dodas ar vienu domu, pa laikam ietvīto patiešām labu mūziku. Kristiešiem, puritāņiem un precētiem vīriešiem nav ieteicams viņai sekot.
@merelina
Saruna ar tanti. Viņa : "Kad mēs tavas kāzas beidzot redzēsim?" Es: "Jā, es arī labprāt redzētu to idiotu, kas mani tagad gribētu precēt."
Kaspars Vendelis ir labas garšas cienītājs un zinātājs. Īstens gardēdis. Ja tev dzīve un ēdiens liekas vienmuļš, tad seko un tu uzzināsi kādas eļļas un etiķi padara dzīvi garšīgāku.
@VomFass
Nereti, veikalā esot, prātā pazib doma, ka pie mums izraugās nevis eļļu un etiķi, bet dzivesbiedru. Tik nopietni, ilgi un izsvērti :)

Ja nu mūsu pīļu dīķis ir pa mazu un gribas zināt kam jāseko plašākā mērogā, tad internetā ir pilns ar šādiem sarakstiem. Piemēram: 50 cilvēki kuriem sekot Twitter.

6 komentāri pie “Kam sekot?”

 • Signe
  02/09/2010 14:24

  izlasīju un gandrīz tik interesanti lai pati sāktu čivināt.

 • agnese
  02/09/2010 14:42

  ..ja seko šiem čivinātāiem un ir vēlme patiesi izlasīt katru tvītu – tad twitterī būs jāpavada daudz laika.

 • andziks
  03/09/2010 10:08

  katrs puslīdz normāls cilvēks no twittera un pārējiem “citiem cilvēkiem sekošanas līdzekļiem” agrāk vai vēlāk secina, ka ir jādzīvo sava dzīve,nevis jāpavada liels savas dzīves laiks, lasot un skatoties uz citu cilvēku dzīvēm, piezīmēm no dzīves žurnāla(blog) utt. primitīvākais līdzeklis ir TV, bet TV ir mākslīgie dzīvesstāsti, soc.tīklos ir puslīdz īstie.

 • Aigarius
  03/09/2010 11:39

  Galvenais twitterī ir rakstīt tajā iekšā to, kas ar tevi notiek. To, ko tā pat nevienam nestāstīt, bet tas ko teiktu ja kāds draugs pienāktu un ar interesi sāktu izprašņāt ‘a ko tu tagad dari? par ko domā? kas jauns?’. Nevajag bīties būt neinteresantam vai domāt ‘kam tad tas interesē?’ tiem kam neinteresē, tie nelasīs. Ja ir daudz draugu un tiekaties reti šis ir veids lai nevajadzetu katram draugam atstāstīt kas ar tevi notiek.

  Bet sekot, sekot der draugiem (lai būtu lietu kursā kā viņiem iet), dažiem populāriem cilvēkiem (lai zinatu par ko twittersfēra domā) un pāris ziņu kontiem (lai zinatu kas notiek pasaulē).

  Tad ar laiku parādīsies zināšanas par civlēkiem, kas raksta par taviem hobijiem un citām interesējošām lietām un tad arī tiem varēs sekot līdzi.

 • Kam sekot Twiterī - In Every Strangers Eyes
  03/09/2010 11:53

  […] in Pārdomas on Sep.03, 2010 Signis iedeva sarakstu ar cilvāku virtuālajām sejām kam sekot […]

 • Igar
  04/09/2010 09:17

  http://www.youtube.com/watch?v=PN2HAroA12w

  Fakinajiem tviterotājiem iesaku noskatīties šo klipu un padomāt par savu dzīvi..

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: