www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Futbols ar mani

29/07/2008 iekš eksperiments

map.jpgTas nav mana mazā bērneļa pirmais zīmējums, tas nav balsot tiesības ieguvušo Spānijas pērtiķu mākslas darbs, tas nav skudru pētniecības reports un tam nav nekāda sakara ar ārpus zemes civilizācijām. Toties tam ir vistiešākais sakars ar gultas stāstiem, gan pirmo, gan otro. Un kā virsraksts vēsta – arī ar futbolu. Bet par visu sīkāk lasi tālāk.

Cerams ka jūs jau būsiet sapratuši, ka runāju par šo zīmējumu un to kas tas zīmējums nav. Bet kas tad tas ir? Tas ir manu eksperimentu loģisks turpinājums. Sestdien notika ikgadējais virtuālo futbolistu pasākums Vircavā ar futbola spēlēšanu, gudrām runām un pirti. Tad nu pirms futbola spēles uzmaucu sev sirds ritmu mērīšanas jostu un ieslēdzu savu skriešanas treneri, kurš tad arī visu futbola spēles laiku skatījās kur un kā es pārvietojos. Šis tad ir rezultāts – skrēju kā negudrs, šurpu turpu. Google kartes izskatā nav iespējams izvietot, jo kartes izšķirtspēja Vircavas stadionam ir pārāk slikta un sanāk tikai tāds kleksis.

sirds_post.jpg

Spēlēju kā uzbrucējs un 120 minūtes (4x20min) to darot uz mazo laukumu noskrēju vairāk kā septiņus kilometrus ar vidējo ātrumu drusku virs 11 km/h. Bet kā jau Merfijs paredzēja, svētdienas un pirmdienas treniņš izpalika, jo vienā spēles epizodē paklupu un jau klupot zināju ka jākrīt vien būs, jo parasti jau mēģinu savākties riskējot ar potīti un noturēties kājās. Un kritu, kādu brīdi šļūcot uz ceļgalu, kurš tagad ir noberzts it kā futbolu būtu spēlējuši uz asfaltēta seguma. Bet toties guvu divus vārtus. Vienus ar galvu pēc centrējuma un vienus pārspējot vārtsargu. Vakar vēl pa trepēm nelabprāt pārvietojos. Šodien mēģināšu skriet un ceru ka varēšu, jo Kuldīgas pusmaratons jau pie durvīm klauvē.

6 komentāri pie “Futbols ar mani”

 • mošķis
  29/07/2008 11:15

  veseļojies, proti meitēniem uz tavām kājām nav obligāti jāskatās un diez vai Tu dejo Laimas Vaikules atbalsta grupā :))

  Klau, a kāpēc neliec savu futbolu iekš saviem treniņiem, jo 7 km ir 7 km, arī futenē :)

 • Signis
  29/07/2008 11:22

  Domāju par to, bet ja jau tu saki ka var, tad jau jāliek būs pataisot pagājušo nedēļu kā visaktīvāko nedēļu kopš sāku skriet.

 • mošķis
  29/07/2008 11:58

  kā tur bija, kā nebija – treniņa attiecība futenē agrāk bija ar minūtēm saistīta, bet ja esi pat ar Forerunner uzņēmis, tad savi precīzie km ir noskrieti + slodze jau nav mazāka, bet pat bieži vēl lielāka. Paātrinājumi ar parasti tiek iekļauti. Palasi savu treniņu plānu. Esmu pārliecināts, ka dažāda veida paātrinājumi ir iekļauti šajos treniņos.

 • Lielkuilis
  29/07/2008 16:09

  Kaut kur reiz lasīju padomu, ka tādi veidi, kā, piemēram, futbols un basītis nav ieteicams, ja trenējas garo distanču skriešanai – var viegli gūt potītes traumu un sacīkste izpaliek. Ja arī pietiek laika atveseļoties, tad treniņi tāpat sačakarēti un forma izejot uz starta vairs nebūs tā, kāda varēja būt. Jo sliktāka sagatavotība, jo grūtāk nokļūt līdz finišam.

 • Signis
  29/07/2008 16:23

  Par to jau smejos. Merfijs teica ka tā būs un bija. Paldies Dievam, ka tā skāde mērāma pāris dienās un šodien jau dodos trasē.

 • mošķis
  29/07/2008 17:17

  veca mīlestība nerūsē … tāpēc skrējējs centīsies ik pēc kāda laika atsvaidzināt savas iemaņas “nedraudzīgos” sporta veidos :)… ja tas nav fatāli, tipa nav tuvu mači, nav problēmu :) …. no traumas neviens nav pasargāts :)

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: