www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Divas dienas līdz skrējienam

16/05/2008 iekš maratons

rigas-maratons.jpgSvētdien tas viss notiks un vakardienas treniņš vairāk vai mazāk visu salika pa plauktiņiem. Skrienot 10 kilometrus minimaratona distanci es veicu pa 27:16. To visu apstrādājot un nedaudz pasapņojot, es gribētu šo distanci veikt ātrāk kā 26 minūtēs. Sestdien došos uz maratona EXPO un izņemšu numuru un izskatās ka tādi kā es skrējēji tur būs tūkstošiem. Gribētu vēl piebilst ka nu jau 10k es varu noskriet pa 51:14.

Izskatās ka Rīgas maratona organizatori un atbalstītāji ir veikuši vērtīgu darbu un skriešana pēdējā laikā kļūst par modes lietu, kas nāk par labu gan pašiem skrējējiem, gan skriešanas apģērbu un apavu pārdevējiem, kā arī dažādām tehnoloģiskām iekārtām. Nesen vien iznācis vēl kāds skrējēju brīnums – adidas un Samsung kopdarbs miCoach. Kā arī trasē var redzēt daudz skrējējus, gan tādus kas iznākuši kopā ar bērniem – mamma skrien, bērns brauc ar skrituļslidām, gan puisis palīdz trenēties savai meitenei skrienot kailu augšgalu viņai pa priekšu, gan divi pensionāri pilnā ekipējumā. Jebkurā laikā, gan no rītiem, gan vakaros, gan arī dienas svelmē. Pa vienam, pa diviem, tievi un resni, un nedomāju, ka viņi visi gatavojas tieši svētdienas skrējienam, bet drīzāk savam priekam un veselībai.

Šodien uzgāju vienu blogu, kur puisis uzsācis katru rītu skriet un nevis, lai piedalītos maratonā, bet tīri sava prieka dēļ. Tā kā uzvelc kedas un skrien, kā arī neaizmirsti par to uzrakstīt, lai vēl kādu pamudinātu uz skriešanu.

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: