www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

Ķekaru pirmā uzvara

22/10/2008 iekš Uncategorized

burstingintoair_main.jpgBeidzot tas ir noticis un vakar BK Ķekari no laukuma nost devās paceltām galvām – priecājoties par pirmo uzvaru komandas pastāvēšanas vēsturē. Lai arī tika uzvarēti DAL Pretendentu līgas pastarīši Nordea Banka, uzvaras prieku tas nemazināja. Pateicoties šai uzvarai no BK Ķekaru valdes sēdes apriežamām lietām varēja svītro galvenā trenera atbrīvošanu. Spēles beidzās ar rezultātu 85:67 BK Ķekaru labā.

Spēle iesākās drudžaini un lai arī rezultātu atklāja Ķekaru snaiperis Edijs Dzenis, Nordea Bankas spēlētājiem apbrīnojami labi veicās bumbu iegūšanā abās laukuma pusē un apstādināts pirmais uzbrukums beidzās ar bumbas izcīnīšanu un veiksmīgu otrā uzbrukuma noslēgumu. Būtu trenerim platākas bikses, noteikti izlektu no tām, jo brīžiem rezultāts sasniedza pat deviņu punktu pārsvaru baņķieru labā.

Nedaudz pārorganizējot aizsardzības shēmas tika līdz minimumam samazinātas Nordea Bankas atkārtota uzbrukuma iespējas. Pretinieku grozā iekšā mest aktīvi sāka gan Edijs Dzenis, gan Artūrs Šķute, nedaudz piepalīdzot visiem pārējiem trešajā ceturtdaļā rezultāts tika izlīdzināts un panākts dažu punktu priekšrocība, kas tika arī veiksmīgi noturēta līdz pat spēles beigām, panākot solīdo astoņpadsmit punktu pārsvaru.

Pretinieku noteikti nokausēja garais Ķekaru soliņš, jo uz spēli bija ieradušies trīspadsmit spēlētāji, kā arī šoreiz grozu veiksmīgi apdraudēja plašāks spēlētāju loks, nekā iepriekšējās spēlēs. Cerams ka šī tendence veiksmīgi turpināsies un nākamajās spēlēs mazāk pieredzējušie spēlētāji vairāk un drošāk iespēlēsies sagādājot pretiniekiem vēl lielākas problēmas un biežākus zaudējumus.

Aizsardzības pārorganizēšanas rezultātā es nokļuvu zem groza un salīdzinoši veiksmīgi tur arī darbojos, vienīgi mājiniekiem mani ieraugot vairāk likās, ka esmu piedalījies kādā ielu kautiņā un nevis basketbola spēlē. Cīnoties uzbrukumā par bumbu pakļuvu zem pretinieku lielākā spēlētāja elkoņu vēzieniem, precīzāk tur nonāca mana acs. Grāmatas lasīt varēšu, vienīgi pāris dienas man nevajadzēs krāsot šo aci ejot uz gotu vai emo pasākumiem. Pēc neoficiālas informācijas deviņus punktus šajā spēlē var norakstīt uz manu rēķinu.

BK Ķekaru sastāvs.

4 komentāri pie “Ķekaru pirmā uzvara”

 • Portnovs
  22/10/2008 09:03

  Ļooooooti labi un tā turpinam! Acs ļoti labi izskatījās ;)

 • mošķis
  22/10/2008 09:27

  malači! Signi, stabili savus 8 punktus savāc! :)

 • Krishjohn
  22/10/2008 16:56

  Kaut arī tas basketbola laukums ir tik maziņš, tomēr groza apakšā norisinās pavisam cita dzīve, nekā pa 3p līniju..
  Acs sadzīs, bet uzvara paliks .. =)

 • sm72
  22/10/2008 20:47

  Apsveicu Signi:) Pa kuru TV šo līgu rāda?:D

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: