www.signis.lv

skrienu, lasu grāmatas, ēdu mājās un vēl simts un viena lieta

7 lietas

22/01/2009 iekš vispārīgi

seven-deadly-sins.jpgNegausība, kūtrums, miesaskāre, lepnība, dusmas, skaudība un alkatība. Tā saucamie septiņi nāves grēki. Bet šoreiz tas nebūs tik nopietni. Daži raksta par to kas rotā viņu podu vākus un kā viņi to dara, citi par savu bērnību, bailēm un to ka nekad nav lidojuši ar lidmašīnu. Tā te tagad tāda mode, pastāstīt septiņas lietas, ko citi par tevi iespējams nezin.

1. Man, tā pat kā manam tēvam, nepatīk atrasties ūdenī. Bet tas netraucē man gribēt iet pirtī trīs reizes dienā, tēvam apsaimniekot un dzīvot uz ezera. Iespējams ka šī iemesla dēļ, peldēt iemācījos tikai vidusskolas laikā, lai arī bērnībā ar brālēniem katru gadu centāmies uzlabot rekordu datumam, kurā ticis ielekts ezerā no pontona. Šķiet rekords pašreiz ir 1. marts.

2. Man ir vienpadsmit brālēni un sešas māsīcas. Es esmu vecākais no viņiem visiem. Un viņiem visiem zinu vārdus. Lielākai daļai arī uzvārdus.

3. Broka, who the fuck is Broka? Broka ir uzvārds manam jaunākajam bērnam. Tā pat kā viņa mammai, un cik es sapratu, vēl neskaitāmiem no Latgales nākušiem, jo pat manā basketbola komandā spēlē džeks ar uzvārdu Broks, ar kuru manam bērnam nav nekāda radniecība. Kāpēc tā? Paklausāties – Beatrise Broka. You know.

4. Nekad neko neesmu salauzis vai izmežģījis, lai arī ilgus gadus nodarbojos ar orientēšanos (negaidītas bedres) un basketbolu (nikni pretinieki). Neskaitāmas reizes esmu braucis uz traumām, bet vienmēr izbrāķēts. Pilnā narkozē esmu bijis divas reizes, vienreiz agrā bērnībā un otru tagad nesen rijot kobru. Bērnībā no tās esmu modies runājot par lidmašīnām. Par pēdējo reizi māsiņas klusē.

5. Esmu savus pakalpojumus sniedzis tādiem uzņēmumiem kā Deutsche Telekom AG un Hungarian State Railways. Dēļ tā gandrīz gadu dzīvojis Ķelnē, pusgadu Vīnē un Nirnbergā. Bija laiks, kad darba dēļ lidoju divas reizes nedēļā, braucu rītos ar vilcienu no Vīnes uz Budapeštu un vakarā atpakaļ. No šiem laikiem ir brīnišķīgs stāsts par to ka mašīna var noķert lidmašīnu. Kādreiz izstāstīšu.

6. Pirmo reizi ar meiteni skūpstījos kartupeļu kastē. Sapnī. Vispār es sevi uzskatu par vienu no laimīgajiem cilvēkiem, kas redz sapņus (visi jau redz) un tos atceras. Gulēt eju kā uz kino. Kā arī par vienu no retajiem, kuriem piektdiena trīspadsmitais datums ir laimīgā diena. Esmu dzimis tādā datumā, kļuvis par Ventspils rajona orientēšanās sacensību Azimuts sezonas uzvarētāju skrienot ar tādu numuru un basketbola laukumā tas rotā manu kreklu.

7. Mans dokumentāli pierādāms rekords 1000 metrus distancē skriešus ir 3 minūtes un divas sekundes (3:02), bet esmu skrējis arī ātrāk, jo tas notika Jaunsargu sacensībās jau manas vieglatlēta karjeras norietā un ja nemaldos zābakos. Man ir diplomi par šķēpa mešanu, tāllēkšanu un augstlēkšanu. Kā arī vairāki kausi no golfa sacensībām.

Paldies asmo un baltaisruncis par izaicinājumu un tālāk stafeti nododu:

*) rodzhers – jo viņa raksts par vegānismu man daudz nozīmēja

*) kleita.net meitene – vairāk jau gribētu lai Laura, jo viņa ir viena no meitenēm kas blogo un kuru esmu redzējis dzīvē, bet abas raksta brīnišķīgi

*) datubāzu resurss latviski – profesionāla interese

*) kodolfizikas noslēpumi par zemāku cenu – nezinu kāpēc viņu lasu, jo viņš man liek justies dumjam

*) goodthingsbadthings – viņa to noteikti nezina, bet es labprāt viņu intervētu

*) herta&berta – labi ka meitenes neraksta par iphone un blogeru ķildām, bet par orhidejām, teātri un kūkām

*) krishjohn dēļ noskrien.lv, e.z.livin’ dēļ viņa pacietības un skaisto, portnovam par Ķekariem

P.s. Mani sauc Signis.

11 komentāri pie “7 lietas”

 • Gints
  22/01/2009 11:33

  Baltā runča saite nav īsti korekta – izlabots

 • Herta
  22/01/2009 11:37

  bus ātri jānopērk iphone vai googles telefons, lai butu kas interesants kamā atzīties :)

 • Krishjohn
  22/01/2009 13:23

  Šaumsas, ku daudz tev brālēni. Man jau ar saviem 2 pilnīgi pietiek.

 • Toms
  22/01/2009 15:58

  Ar nepacietību gaidu 5tā punkta sīkāku izklāstu :)

 • 7 lietas, ko nevajag darīt « Datubāzu resurss latviski
  23/01/2009 10:01

  […] lietas, ko nevajag darīt Arī mani ir sasniegusi sērga par 7 lietām, kas neesot par mani zināmas. Bet nu nekā nebija, es šeit netaisos pagaidām apspriest savas […]

 • 7 lietas | SVILPE burto ... !
  23/01/2009 15:37

  […] Uldis aļa baltais runcis Toms Krist2ps Šulcs Fest aļa wot Onkulis Bumbieris Kidijs Nuucha Jeremy Broka Mcenroy Perkons Sapnis Mazais Krišjānis Zuu Trakais salavecis Konrāds J. Savējais Guntis dk Mfz […]

 • Herta
  23/01/2009 17:41

  […] Meiteņu vārdi man jau ir izdomāti – Herta un Berta […]

 • Dace
  23/01/2009 18:25

  intresanti

 • nuclearsecrets
  27/01/2009 19:56

  Ō, jūtos pagodināts, ka tu lasi manus necilos pierakstus — es no rītiem sāku (vai vismaz turpināju) skraidīt lielā mērā tieši tāpēc, ka salasījos uzmundrinājumus tavā blogā. Un, ziniet, baisi brīnišķa lieta, nesaprotu, kāpēc agrāk nesāku :)

 • Signis
  27/01/2009 23:55

  Abpusēji, jo vienmēr patīkam dzirdēt, ka kāds no taviem tekstiem ir reāli sācis skriet.

 • 7 lietas « Portnovs.lv
  20/02/2009 16:43

  […] orģināls un atsaukšos uz Broka izaicinājumu par 7ām lietām… visticamāk nebūs nekas tāds wooow kaā […]

Atstāt komentāru

-

Abonēšana

Rakstu abonēšana
Komentāru abonēšana

Pieraksties saņemt jaunus rakstus: